Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Czarna perła 2000r. AHH + 216

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

montaż centralnego przewidziany raczej dopiero w dalszej przyszlosci. :mysli

racja, następnym modem powinno być turbo :good:

Opublikowano
  • Autor

turbo bedzie dopiero jak sie to wysra :evil:

dzis cos mi przerywało jak wracalem do domu, zajrzałem pod mache ale okazało sie ze to tylko pęknięty łącznik gumowy :kox:

Opublikowano

turbo bedzie dopiero jak sie to wysra :evil:

dzis cos mi przerywało jak wracalem do domu, zajrzałem pod mache ale okazało sie ze to tylko pęknięty łącznik gumowy :kox:

wymieniaj całe turbo od wężyków się zaczyna :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

moja i twoja to jak dwie krople wody :polew: tylko mi kirey od esy brakuje a tobie 18" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

turbo bedzie dopiero jak sie to wysra :evil:

dzis cos mi przerywało jak wracalem do domu, zajrzałem pod mache ale okazało sie ze to tylko pęknięty łącznik gumowy :kox:

wymieniaj całe turbo od wężyków się zaczyna :gwizdanie: :kox:

ta..... brak funduszy na dobre ,,turbo od Scanii" :guma:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 20:54_________________________________________________A więc tak.... :decayed:

Wtryski wymienione na 216 -efekt?

Zasłona dymna przy wyprzedzaniu i wyrazny duuzy wzrost mocy :good:

Wyprzedzanie to baja.

W poniedziałek bedzie wgrana korekta softu by Grzaniu i zobaczymy co sie bedzie wtedy działo :banan3::yeah:

Opublikowano

to się rozkręciłeś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :good:

Opublikowano
  • Autor

Gdybym wiedział że różnica będzie aż tak spektakularna to zainwestowałbym w mody silnika tuż po zakupie :kox:

Ciekawy jestem kiedy mi sie znudzi.... :chytry:

Opublikowano

Gdybym wiedział że różnica będzie aż tak spektakularna to zainwestowałbym w mody silnika tuż po zakupie :kox:

Ciekawy jestem kiedy mi sie znudzi.... :chytry:

daje Ci miesiąc :polew: :polew: no moze dwa bo 90tką w sumie nie jezdziłem to niewiem jaka to tragedia w serii byla :kox:

Opublikowano

Gdybym wiedział że różnica będzie aż tak spektakularna to zainwestowałbym w mody silnika tuż po zakupie :kox:

Ciekawy jestem kiedy mi sie znudzi.... :chytry:

daje Ci miesiąc :polew: :polew: no moze dwa bo 90tką w sumie nie jezdziłem to niewiem jaka to tragedia w serii byla :kox:

90tka a AFN to przepaść moim zdaniem. Michał zbieraj $$ na turbo
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gdybym wiedział że różnica będzie aż tak spektakularna to zainwestowałbym w mody silnika tuż po zakupie :kox:

Ciekawy jestem kiedy mi sie znudzi.... :chytry:

daje Ci miesiąc :polew: :polew: no moze dwa bo 90tką w sumie nie jezdziłem to niewiem jaka to tragedia w serii byla :kox:

90tka a AFN to przepaść moim zdaniem. Michał zbieraj $$ na turbo

Dobrze mówisz Marcin :good:

Z tym że plan jest póki co taki że na początek trzeba założyć FMIC :evil: i odłożyć troche kasy na sprzęgło bo pojęcia nie mam ile może wytrzymać to z AHH z tak zwiększonym momentem. ;(

No i wtedy pomyslimy o suszarce :evil::JC_fan:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 10:52_________________________________________________A więc tak, obecnie auto przyspiesza za***iście.... ale na 3 biegu :decayed:

Na 1,2 brak przyczepności natomiast na 4 i 5 przy wciśnięciu gazu w podłoge ślizga się na sprzęgle zamiast przyspieszać ;(

Ktoś ma propozycje co tam teraz upchać? :mysli:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy prośba... :)

miejcie na uwadze:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może trafi się chętny, szczerze polecam to autko :)

W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.