Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5 Avant pomóżcie zalewa mi samochodzik co robić,jaka przyczyna...????


vietato

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak widać na zdjęciach TRAGEDIA ;-( autko nie było bite uszczelki moim zdaniem wyglądają jak nowe szyby były dokręcone,po drugiej stronie też tak mi zalewało(widać plamę)tym razem nie,jak widać tylna szyba zaparowała....pomóżcie może ktoś miał taki problem z góry Dzięki Pozdrawiam

hONhJ.jpg

Ju_YS.jpg

MoVMS.jpg

Mp2gi.jpg

Mp7fA.jpg

JvSR0.jpg

MpeK0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podsufitka sucha? To kapie gdzieś przy uszczelce? Może gdzieś przy mocowaniu relingu? Najprościej chyba wsiąść i niech ktoś leje wodą po samochodzie i patrz gdzie leci. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem żeby aż tak zalewało. Długo jeździsz tym autem? Nagle to się zrobiło czy się stopniowo nasilało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podsufitka sucha? To kapie gdzieś przy uszczelce? Może gdzieś przy mocowaniu relingu? Najprościej chyba wsiąść i niech ktoś leje wodą po samochodzie i patrz gdzie leci. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem żeby aż tak zalewało. Długo jeździsz tym autem? Nagle to się zrobiło czy się stopniowo nasilało?

audika mam 3 miesiące(poza przetarciem od strony kierowcy żadnego poważnego bicia nie było),podsufitka suchutka(reling raczej odpada)zobacz na 5 zdjęcie tak jakby z tego miejsca ciekło albo tak tam naciekło dziwne,myłem samochód godz.wcześniej i nigdzie się woda nie pokazała(sprawdzałem,ale szyba paruje )wewnątrz,później oberwanie chmury i masakra(nie mogę stwierdzić czy to się dzieje od samego początku ;-()....Dzieki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez takiego czegos nie widzialem jeszcze.Ale tak jak kolega pisze siadaj z tylu i niech ktos leje wode na auto i patrz skad to leci :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz szyberdach może gdzieś przewód spadł i tak się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz szyberdach może gdzieś przewód spadł i tak się dzieje

tak jest szyber....właśnie moją połówkę zamknąłem w audiku,na dworze 35stopni w czarnym aucie....;-)(żeby nie było,już ją wypuściłem ;-) )i tak 15min.lałem wodę po wszystkich uszczelkach,na szyber...i nic nie przecieka,nie wiem o co chodzi następna ulewa znowu pewnie zaleje,uszczelki zdrowo wyglądają... podsufitka suchutka,tak nie może być...doradźcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim stań samochodem w tym miejscu w którym zastałeś go zalanego, liczy się każdy kąt nachylenia podłoża. Proponuję Ci lać przez klika minut w jednym miejscu bo jak będziesz lał chaotycznie to nic z tego nie będzie. Woda przecieka gdzieś z góry a nie z dołu wiec musi się pewien poziom uzbierać żeby zaczęła wylewać. Jeżeli Twoim zdaniem lało się od drzwi lej długo po szybie i drzwiach od góry. Proponuję rozkręcić boczek drzwi i sprawdzić jaki jest ich stan (mokro/sucho) Możesz również wytrzeć dokładnie wszystkie uszczelki i ramę drzwi tam gdzie przychodzi uszczelka. Przeleć do o koła całą uszczelkę np wazeliną i zamknij drzwi. Po otwarciu sprawdź czy pozostał ślad po wazelinie na drzwiach jeśli masz w każdym miejscu tzn że uszczelka trzyma i jest ok. Radze również wymontować kanapę i fotele + plastiki od progu żeby dźwignąć tapicerkę i porządnie wysuszyć auto.(Jeśli masz poduszki w siedzeniach odłącz aku i wyciąg kluczyki ze stacyjki wtedy możesz śmiało odłączyć kostki). P.S miałem niedawno podobny problem, okazało się ze pod uszczelką od szyby tylnej korozja wyżarła dziurki, woda wlewała się przez bagażnik do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślę czy ty kierujesz i ona też, może jak ona kierowała to zapomniała zamknąć szyby wystarczy że by takie coś się stało a poźniej się nie przyznała do tego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślę czy ty kierujesz i ona też, może jak ona kierowała to zapomniała zamknąć szyby wystarczy że by takie coś się stało a poźniej się nie przyznała do tego :gwizdanie:

okna były zamknięte...muszę zaczekać na kolejną ulewę i zobaczyć co się dzieje,bo polewanie nic nie daje ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...