Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Naprawa Multitronic Warszawa


Jeton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Proszę o poradę gdzie najlepiej naprawiać multitronica w Warszawie.

Pozdrawiam.[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:35_________________________________________________Naprawdę nikt nie wie gdzie najlepiej naprawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Midparts forumowicze jadą ostatnio - dlatego chyba lepszą opcją będzie AutoJózefów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku na stronie Auto Józefów, chyba też raczej nie skorzystam z ich usług. Co ten gość tam za farmazony wali. :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio byłem na wymianie oleju tutaj: http://motoreno.pl

Wymiana wykonana bardzo szybko i na moją ocenę bardzo dobrze (olej spuszczony, sprawdzony na obecność opiłków). Skrzynia zalana niemieckim olejem o odpowiedniej specyfikacji. Dodatkowo sprawdzili mi poziom oleju w układzie różnicowym i tam też został on uzupełniony.

Za wszystko zapłaciłem... 360PLN (wymiana + 4l oleju ATF + 300ml oleju do przekładni).

Na warsztacie stało 6 samochodów z rozebranymi skrzyniami (od starego merola po H2). Widać, że pracy mają nie mało. Dopytywałem sie o swojego multitronika, to generalnie człowiek potwierdził wszystko to, co Bart-S opisał na tym forum (eksploatacja, diagnoza), więc myślę, że można zaufać :-)

--

Pozdr

fahur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.

Dzisiaj dzwoniłem do firmy SAMKO w Warszawie, poleconej mi przez zaufaną osobę. Powiedzieli, że diagnostyka skrzyni jest u nich gratis i można podjechać w godzinach pracy zakładu. Chyba się do nich wybiorę ewentualnie jeszcze pomyślę nad Auto Józefów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raz bylem na wymiane oleju w motoreno, raz w samko i w sumie samko zrobilo na mnie lepsze wrazenie. u mnie do wymiany jeszcze byla uszczelka i filtr i za wszystko 300zł. (nie mam multitronica rzecz jasna :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...