Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Silver Arrow - 18Zoll - low & widely!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Posiadaczem B5-tki jestem od października 09'. Audinka 3 lata w kraju.

Miała być bez modów dlatego też nie była szczególnie pokazywana na forum,

Jednak może jakiś pomysł się podsunie...

Zatem!

Rocznik 98

Kolorek Srebrny

Motor 2.5 TDI

Najechane 172 tys.

- kiera S-Line

- Tempomat

- climatronic

- 2xel. szyby

- el. lusterka

- spryskiwacze reflektorów

- alufelgi RH 18' na gumach: Przód - 235/40 Tył - 255/35 Dunlopa

- centralny zamek

- kluczyki scyzoryki

- światła przeciwmgielne

- ABS

- ASR

- Gleba

- Efekt kropelek wody od części maski na zderzak przedni

- jakieś jaśki ;) itd.

W trakcie użytkowania wymienione wszystkie filtry, kompletny rozrząd, tarcze, klocki, płyny, termostat, odgrzybienie i nabicie klimy i coś jeszcze się znajdzie..

Troszeczkę zmodyfikowane Audio - wszystko rzeźbiłem sam w wolnym czasie.

Przednie drzwi przygotowane pod 16stki, co łatwo nie przyszło bo wiadomo jakie drzwi ma ten model :/

Głośnik wysunięty przed tapicerkę, na to panel wykonany z żywicy i obity eko-skórką. Gra przyjemnie i wygląda nie najgorzej.

Z resztą więcej w dziale Instalacje Car-Audio...

Jednostka: Clarion DRX 960RZ - deck

Przód: DLS RS6A podpięty w bi-ampingu pod Alpine'm MRV F400

Skrzynia w kształcie ostrosłupa a w nim RE Audio SR 10D2 zasilony Alpine'm MRV 1000

Kable sygnałowe Macrom i Stinger

Głośnikowe Macrom'a

Furtki wygłuszone matami STP, tylna klapa GMS'em 04 i rejestracja dekareczką

Z bonusów oploty i rurki termokurczliwe Sinuslive'a

Plany:

-ściema szyb

-lampy przód polift bądź DEPO

-lampy tył polift

-Audio cd. :mysli:

-coś tam jeszcze się wymyśli...

Konstruktywne uwagi mile widziane ;) PS: maska mi się podoba :kox:

72956372.jpg

34458657.jpg

30216519.jpg

43553522.jpg

17519714.jpg

63462499.jpg

89452158.jpg

43163878.jpg

55015119.jpg

16823100.jpg

33285188.jpg

73745810.jpg

dscf3130i.jpg

dscf5028q.jpg

dscf5029z.jpg

dscf8033e.jpg

dscf8037i.jpg

dscf8044g.jpg

Opublikowano

ładne autko felga fajna ale maska jest do kosza :(

Opublikowano

Plany:

...

dopisz na pierwszym miejscu zrobienie porzadku z maska :good:
Opublikowano

O k**wa jak badlook :decayed: No i troche wyjebane te glosniki w drzwiach :shocked:

Reszta ladna :kox:

Opublikowano
  • Autor

A mi się maska podoba, ogólnie jak widzę szpachlowozy typu golf/calibra ospojlerowanych, oprogowanych z taką maską z tym że chamsko ściętą to nóż się otwiera ale tutaj naprawdę mi się podoba! Na żywo jest nice!

Prędzej wstawię stalówki niż zmienię maskę także możecie mi kadzić i kadzić a maska zostanie! :cygaro:

Mi się ten stajl widzi w B5/B6:

OYbbJ.jpg

OYdGS.jpg

AROAS.jpg

kexpS.jpg

Opublikowano

maska do wymiany na NORMALNĄ :bicz:

znaczek S4 out !! :bicz:

fajne koło :good:

ciekawe jak to audio gra bo wygląda niezaciekawie....ale gratki za własne wykonanie :good:

Opublikowano

Maska nie jest zła, ważne że się podoba właścicielowi, ja bym się tylko przyczepił tego suba w bagażniku, trochę to dziwnie wygląda, ładniejszy był by trapez

Opublikowano

przy lampach od polifta to juz wogóle będzie masakra z ta maską.

zreszta tak samo źle to wygląda jak są brewki :sick3:

Opublikowano

Co fakt to fakt Audi najładniej wygląda w oryginale, ale delikatne zmiany też są wskazane. Do tej maski pasowało by trochę jeszcze dołożyć wtedy było by na ostro (progi, poszerzyć inny zderzak silnik 4,2+ itp.)

Opublikowano
  • Autor

Żadne progi i zderzaki z Need For Speeda nie wchodzą w grę :no:

Maska zostaje a znaczek też mi nie przeszkadza (był przy zakupie)

Co do Audio to nie narzekam, jak ktoś się orientuje to wie że stara szkoła Alpine'a potrafi b. dużo zdziałać(mowa o piecach). W porównaniu do systemu Bose'a z aut: A3 00r., A6 02r., Alfy 166 01r. i nowej bumy 3 (tam chyba HK) to Bose i HK może iść do garażu, jest co najmniej dużo detaliczniej, z większym kickiem i wykopem pod każdym względem.

Opublikowano

jak maska zostaje musisz grill zmienić na grill z e36:)

Opublikowano
  • Autor

zostaje z tym grillem żeby Ci na złość zrobić! A co to Audi musi być seria? pfff :laghing2:

Opublikowano

Glosniki :sick3: a reszta ujdzie w tloku, ja wole jednak serie ale fajne laczki :good:

Opublikowano

ta maska niszczy caly wizerunek tego samochodu :sick3: ale na cale szczęście ty nim jezdzisz, a nie ja. no i te glosniki w dzwiach :sick3:

to co mi sie podoba w tym aucie to...... kierownica i tyl samochodu :wink4:

Opublikowano

hallooooo bez jazd tutaj proszę :cool1::evil: :evil:

Opublikowano

hallooooo bez jazd tutaj proszę :cool1::evil: :evil:

mnie tez kiedyś naprostowaliście :hi:

i też mi się konkretnie oberwało :naughty:

dzisiaj procentuje :decayed:

Opublikowano

hallooooo bez jazd tutaj proszę :cool1::evil: :evil:

a zaprosisz go do batalionu ? :mysli:

Opublikowano

...i co opłaciło sie , komentarze tak ale bez podjudzania :cool1:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:19_________________________________________________

a zaprosisz go do batalionu ? :mysli:

nie mam zamiaru , nie podoba mi się to auto :cool1: ... :no:
Opublikowano

rób jak chcesz ale szkoda auto bo gleba fajna koła też konkretne a jak się maske zobaczy :sick3: :sick3:

nikt Ci tego złośliwie nie mówi-Twoe auto Ty decydujesz ale :no:

zostaje z tym grillem żeby Ci na złość zrobić! A co to Audi musi być seria? pfff :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.