Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nie działa mi alarm oryginalny w a4


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolega podłączył auto pod kompa i z komputera załączył alarm migają kierunki ale nie ma żadnego dzwięku

a po zamknięciu alarm nie chce sie uaktywnić w żadenb sposób jaka może byc tego przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zamykanie z pilota działa ale klakson nie trąbi ani kierunki ni migają jak sie otworzy drzwi po załączeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zamykanie z pilota działa ale klakson nie trąbi ani kierunki ni migają jak sie otworzy drzwi po załączeniu

sprawdz w kodach wyposażenia,czy masz ori alarm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja tez mam podobny problem z alarmem ori, centralny z kluczyka dziala, alarm sie uzbraja, tylko jak ma sie wlaczyc alarm to migaja tylko kierunki, nie ma zadnego sygnalu dzwiekowego

to sprawdz syrenkę-jest po przeciwnej stronie wlewu paliwa,za obiciem bagażnika :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jak zamykam auto z pilota to jest to jednoznaczne z załączeniem alarmu ori

bo jak tak to nawet sie nie załączył tzn nic sie nie dzieje ani kierunki ani klakson nie wyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jak zamykam auto z pilota to jest to jednoznaczne z załączeniem alarmu ori

bo jak tak to nawet sie nie załączył tzn nic sie nie dzieje ani kierunki ani klakson nie wyje

nie-możesz go po prostu nie mieć,tylko zwykły,centralny zamek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, też mam ten sam problem - kierunki migają, ale brak sygnału dźwiękowego... Ktoś może powiedzieć w którym miejscu dokładniej jest ta syrenka, i jak ją sprawdzić? Alarm mam oryginalny, no i raczej mam ten alarm ponieważ jest u mnie na słupku przycisk wyłącznik czujników wewnętrznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może powiedzieć w którym miejscu dokładniej jest ta syrenka, i jak ją sprawdzić?

to sprawdz syrenkę-jest po przeciwnej stronie wlewu paliwa,za obiciem bagażnika :wink4:

czytasz coś?dokładniej się już nie da :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, gdy zakładałem zmieniarkę to zdejmowałem do tego celu obicie, i nie rzuciła mi się w oczy takowa syrenka, coś mi się wydaje że w takim razie jej tam nie mam... czyżby poprzedniemu właścicielowi była potrzebna? (Jak i zmieniarka po której została mi tylko kieszeń i kabelek przy kupnie auta). Zajrzę tam jeszcze raz w weekend... dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...