Treść opublikowana przez jacunio82
-
[ALL B5] Dziwna sprawa z ABS-em
witam, podepne sie pod temat bo tez mam podobnie, zaswieca mi sie kontrolka jak osiagne ponad 70km/h, bylem wlasnie z autkiem na kompie i wyskoczyl blad "czujnik liczby obrotow tylny lewy-G46" wiem juz ze chodzi o czujnik absu tylko moglby mi ktos powiedziec czy jest jakas okreslona odleglosc czujnika od pierscienia absu??
-
[B5 AFN] Co to za stuki
z tego co pamietam to sa tylko 3 sruby, dwie z gory jak kolega kik pisal ale z dolu jest tylko jedna, bedziesz do tego potrzebowal klucz 10 nasadkowy dwunastokatny, a zeby dojsc do tej z dolu to dluuuga przedluzke
-
Motul Diesel System Clean - warto zastosować??
witam , chce uzyc tego specyfiku i mam pytanie czy ktos juz tego uzywal i czy cos to daje (pomaga) czy lepiej sobie darowac i tego nie uzywac??
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
mnie tez czeka wymiana termostatu, i po przeczytaniu roznych odpowiedzi doszlem do wniosku ze i czujnik tez wymienie dla swietego spokoju
-
[B5 AFN] Łożysko
Wielkie dzieki
-
[B5 AFN] Łożysko
Witam, potrzebuje nr łożyska ze sprzegla elektromagnetycznego (jest w kole z kompresora klimatyzacji)
-
[B5 AFN] Kompresor klimy
mam pytanie czy te kolo z kompresora na ktorym jest pasek jest do przelozenia tzn czy moge je uzyc do innego kompresora??
-
[B5 AFN] Kompresor klimy
Jak nie urok to ... , sam kazdy wie, ledwo co powymienialem klocki tarcze i lozyska, teraz padl mi chyba kompresor klimy, tak wogole to nie jestem pewny wiec prosze o pomoc, nie moge zalaczyc wogole nawiewu, jak wlaczam to slychac tylko pisk paska, jak otworzylem maske to zauwazylem ze jak wlaczam nawiew to zatrzymuje sie te kolko na ktorym kreci sie ten maly pasek, czy to znaczy ze kompresor do wymiany czy moze da rade to jakos naprawic??
-
[B5 AFN] Jak założyc kółko do abs-u
Witam, mam pytanie czy te kolko do abs-u na tylniej tarczy moze byc zalozone obojetnie w ktora strone?? pytam bo w tym watku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77618.0;highlight=%B3o%BFyska jest inaczej niz ja mam, a problem mam taki ze po wymianie tarcz, klockow i lozysk swieci mi teraz kontrolka abs
-
[B5 AFN] Pompka centralnego
A moze wystarczy ze wymienisz kompresorek w pompce centralnego zamka??
-
[ALL B5] Wymiana łożyska koła tył modele oprócz quattro
mam pytanie bo na tych zdjeciach widze ze te kolko z abs-u jest zalozone inaczej niz ja mam i teraz nie wiem gdzie jest dobrze, czy to ma wogole jakies znaczenie??
-
[ALL B5] Prowadnice z jarzma zacisku tył
juz nie potrzebuje poprostu mialem tak zapieczone prowadnice ze wogole nie chodzily i przy probie wyjecia jednej sie ona ukręciła juz wszystko gra, znajomymy to pospawal i jest jak nowka sztuka hehe
-
[ALL B5] Prowadnice z jarzma zacisku tył
Witam, potrzebuje prowadnice z zacisku jarzma (kopyta) do mojej A4 1.9tdi 1999r model 2000, jest to wogoledo kupienia??
-
[B6 ALT] Płyn do wspomagania.Jaki?
ja tez tego uzywam, FEBI M 6162, dokladnie cos takiego http://allegro.pl/item1163205288_olej_plyn_do_wspomagania_zielony_febi_orginal_vw.html
-
[B5 AFN] Co to za stuki
skoro piszesz ze wymieniles wszystko to koncowki drazkow tez powinienes wymienic
-
[ALL] Jakie łożysko na tył
ok, jutro bede szukal po sklepach[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:52_________________________________________________zamowione, bedzie na jutro , 132zl
-
[ALL] Jakie łożysko na tył
a mniej wiecej jakie koszta sie orientujesz?? i mam jeszcze pytanie czy tam sa po dwa lozyska na strone??
-
[ALL] Jakie łożysko na tył
Witam, bede wlasnie wymienial tarcze i klocki z tyłu a przy okazji wymienilbym łozyska tylko nie wiem z jakiej firmy kupic? co polecacie??
-
[B5 ADR] Przewód wspomagania
Czesc, ja mam przewod o symbolu 8D1 422 893 AL dorzucam do tego ten drugi co idzie z magla do zbiorniczka, jak co to pisz na PW
-
[B5 APU] Jaki numer maglownicy ?
czesc, zajrzalem do ETKI i sa tam takie nr: >8D1 422 052 #8D1 422 052 BX #8D1 422 053 BX #8D2 422 053 X moze Ci to pomoze
-
[ALL B5] Objechana śruba od tylu kierownicy
Witam, potrzebuje pomocy jak mam odkrecic srube trzymajaca poduche w kierownicy, jedna mi sie udalo a druga sie objechala (sruba ta jest na torx 30) moze ktos mial juz takie zdarzenie i pomoze mi, albo bede musial sam kombinowac
-
[B5 AFN] Nie włączają mi się światła
Witam, nie wlanczaja mi sie swiatla, musze pare razy stuknac pod kierownica, czy moglo sie cos poluzowac?? jak mam zajzec do manetek? pewnie odkrecic kiere, ale jak?
-
[B5 AFN] Nie działa mi alarm oryginalny w a4
czesc, ja tez mam podobny problem z alarmem ori, centralny z kluczyka dziala, alarm sie uzbraja, tylko jak ma sie wlaczyc alarm to migaja tylko kierunki, nie ma zadnego sygnalu dzwiekowego
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mann albo Knecht. ok, dzieki
-
[B5 AFN] Ciężka praca kierownicy po odpaleniu zimnego autka.
300zl