Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana kosza 1DIN na 2DIN-pytanie.


fayera

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce zabieram się za wymianę kosza/ramki na 2DIN.

I tu moje pytanie-czy trzeba demontować tunel środkowy i od czego

się zabrać,bo nie chcę w trakcie tracić czasu na szukanie śrubek itd.

w wątku o RNS-E link dawno nie bangla.

Dodam,że tunel zostaje ten sam czyli 1DIN-będzie docinka.

Wszystkim którzy robili podobną operację za każdą radę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel musisz wyciagac, bo nie dojdziesz do srub mocowania kosza 2DIN. Nie pamietam dokladnie gdzie sa wszystkie srubki, ale sa min, pod podlokietnikiem, kolo recznego, kolo nog kierowcy i pasazera i pod ozdobna listwa nad wizytownikiem.

Uwazaj z docinka, zeby nie przesadzic, bo zostanie nieladna dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj z docinka, zeby nie przesadzic, bo zostanie nieladna dziura.

No tutaj akurat trzeba będzie uważać żeby nie przegiąć

letallec :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha. Przy ręcznym tez są bodajże 2 śrubki. Jeśli tego nie odkręcisz to łatwo je urwać, zdejmując tunel. Ja niestety je urwałem, bo myślałem ze to już wszystkie :decayed: I jeszcze jakies(chyba po 2) znajdziesz pod obiema popielniczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem jak się to ściąga - jest gimela. Za drugim razem już pikuś ;) Uważaj tylko przy ręcznym (to o czym pisał letallec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wieczór wrócę z pracy to wrzucę ten plik z topicu o RNS, bo tamten link nie działa, ale jest do znalezienia w necie - mam go na dysku.

Jeszcze odnośnie ręcznego - tam są takie 2 dzyndzle plastikowe, które wchodzą w wycięcia w osłonie od ręcznego - na nie też trzeba uważać, zwłaszcza przy wkładaniu i dopasowywaniu tunelu. Ja nie do końca ogarnąłem dlaczego nie chce wejść i przez to mocno porysowałem sobie osłonę od ręcznego dodatkowo urywając jeden z nich.

Skoro już się taki temat pojawił to przy okazji zapytam się o następującą rzecz:

Ta mała półeczka, która jest za popielniczką - w którym miejscu ją przyciąć ewentualnie czy jest odpowiednik tego do wersji 2DIN ? Bo na rysunku z pdf'a (którego wrzucę wieczorem) jest jakoś dziwnie to pokazane - wynika z niego, że trzeba przyciąć ten fragment, który jest od strony popielniczki, a ewidentnie przeszkadza ta część zakrzywiona do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pamiętać aby te 2 dzyndzle przy otworze tunelu ustawić tak aby weszły pod ruchomą osłonę dźwigni ręcznego - i będzie OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;)

A jeśli chodzi o moje pytanie o część ze str. 21 to już chyba kumam (dobrze jest coś odłożyć i zajrzeć do tego po pewnym czasie : :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...