Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?


Gość audi

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam male pytanko ,czym i jak sie objawia padniety przeplywomierz ,jak moglibyscie opisac

jaka jest roznica z dobrym i co to daje 1.9 tdi

dzieki

objawia sie tym ze samochod ledwo sie toczy ... :twisted:

jezeli chcesz to sprawdzic to odepnij wtyczke od przeplywki i i sam zobacz jak to autko bedzie jezdzic ;-) jezeli nie bedzie roznicy to znaczy ze lmm do wymiany ... albo podepnij Vag'a i diagnoza podczas jazdy ... blok 003 ... i wszystko bedzie jasne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky, u mnie jak padła przepływka, było nieco inaczej, auto nie tyle się muliło, co spalało o 1/3 paliwa więcej.hmmm... chyba, że mechanik zrobił ze mnie balona i wziął kasę niby za przepływkę, a tak naprawdę za regulację czegoś tam... :mrgreen: ... eee..., nie, przepływkę mi wstawił nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie mam bardzo dobre a wtyczka jest zatkana paierem jak podlacze tak jak powinno byc to dopiero sie robi mol .ktos powiedzial ze ma tez mniej koni ale lepiej mi idzie na odloczonym wiec nie mam p[ojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie zmieni jak waloze nowa bedzie lepiej szedl czy nie bo jak nie to nie ma co a spalanie mi odpowiada , moze jakies inne skutki? jak sie ma sprawa do kupna uzywanej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie zmieni jak waloze nowa bedzie lepiej szedl czy nie bo jak nie to nie ma co a spalanie mi odpowiada , moze jakies inne skutki? jak sie ma sprawa do kupna uzywanej ?

samochod zacznie jezdzic ... kupuj nowa :!: ...

a wtyczka jest zatkana papierem

cycki opadaja .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko i wyłącznie nowy.. moim zdaniem. Pozdr i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jak mozna jezdzic na padnietej przeplywce,chyba cie maluchy ze swiateł wyprzedzaja :mrgreen: zapierdzielaj po przeplywomierz i to juz :wink: Papier we wtyczce ?? :roll: Hehe...no comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v-max 130km/h :( i obroty nie chca przejsc 3tys na 5biegu czy to tez moze miec cos wspolnego z przeplywomierzem?

Może to byc przepływka, ale może tez być notlauf. Podepnij VAG`a i poobserwuj kanały 003 i 011. Jeśli dodatkowo odpala tryb awaryjny - na bank notlauf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v-max 130km/h :( i obroty nie chca przejsc 3tys na 5biegu czy to tez moze miec cos wspolnego z przeplywomierzem?

prawdopodobnie wysrał sie magiczny zaworek N75 .... :twisted:

aby miec wieksza pewnosc zrób diagnoze vag'iem pod obciazenmiem (bloki 003,008,011)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie to mulenie męczy w moim AFN, bo wyprzedza mnie vectra 101 koni disel. czasem ma lepszą przyśpiechę zwłaszcza jak jest zimno nieraz gorżej ,Po odpięciu przepływki mała różnica .Ale ktoś mówił ,że jak padnie przepływka to mniej pali.No mój to i ostatnio pije jak smok.a turbine słychać jak jest zimna.

[ Dodano: 18-12-2006, 22:26 ]

A prędkości osiągam ale długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie to mulenie męczy w moim AFN, bo wyprzedza mnie vectra 101 koni disel. czasem ma lepszą przyśpiechę zwłaszcza jak jest zimno nieraz gorżej ,Po odpięciu przepływki mała różnica .Ale ktoś mówił ,że jak padnie przepływka to mniej pali.No mój to i ostatnio pije jak smok.a turbine słychać jak jest zimna.

panowie ... :!: tu nie ma co lamentowac i rozkladac rak ...

zapinac Vag'a i bedzie czarno na bialym :!: (w ciagu 10 minut ;-) )

powtarzam po raz n-ty ... nikt tutaj nie ma kryształowej kuli ..... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywomierz nie wplynie raczej na zwiekszone spalanie bo bedzie ograniczal dawke paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej710127, tyle ile mu wleje. :twisted:

Zalezy od kierownika.

Przed modem na trasie przy predkosci 140-150 4 osoby z klima na odcinku 1000km wyszlo mi 5,9, a teraz przy mieszanej jezdzie od 6,5 pewnie do jakichś 7,5.

Chociaz dawno nie sprawdzalem wiec nie wiem jak teraz przy tych temp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...