Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] s-line po modach u Aligatora


muszka76

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli nic nadal nie bedzie sie dzialo to jak najbardziej polecam chipa.Ja juz sie przyzwyczailem do wiekszej mocy i juz chcialbym wiecej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna wersja, fajne dodatki skórzane np. na fotelach które i tak są sportowe, widzę że podłokietnik skórzany i gałka zmiany biegów pikowana. Szkoda że 2002r bo stara navi. Nowsza chyba weszła później.

Słuszny przebieg - piękna sprawa że bezawaryjnie. Ładne dekory. Ja akurat musiałem takie kupić.

Szkoda że korby z tyłu i stara navi. Podobają mi sie te felgi i to bardzo ale gdzieś nie pasują mi do B6. W A3 8P pięknie sie komponują ale w A4 mi gdzieś nie podchodzą.

To na tyle odemnie - tak szczerze.

Powodzenia z modami. Ogólnie bardzo ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za fajne podsumowanie :)wiesz korby z tylu bardzo mi nie przeszkadzaja bo rzadko tam przebywam,navi tez bo wczesniej mialem B5 i bylo tylko radio na kasety tak ze navi plus to rarytas.Felgi moze troszke dziwnie wygladaja na A4 ale mi sie podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi korbami to mi też nie przeszkadzało bo sam je mam. Ale czasami sie wysiada i trzeba szybko zamknąć szybki. Wtedy jednym przyciskiem pilota sie wszystkie zamekają. Dla mnie luksus. Między innymi dlatego kupiłem nowe boczki i silniczki oraz moduł komfortu. Tylko nie ma kiedy tego założyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwinęli ? własnie chciałem napisać czy nie wpadniesz na spota dzisiaj do Rybnika.

no nie mów że hu*e Ci go zajeb*** ?

mojego też próbowali ale całe szczęście się im nie udało.

miałeś jakies zabezpieczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori immobiliser i dodatkowo odciecie zapłonu(takie z ukrytym miejscem gdzie trzeba dotknac).Nie zdązylem kupic garazu.

w zeszlym tygodniu wymienilem kompletny rozrzad z pompa i wszystkie rolki i paski.Szkoda gadac.Autko bylo w perfekcyjnym stanie mimo przebiegu 264tys.Mialem zamiar podjechac do Rybnika,ale na razie sobie daruje bo nie chce mi sie isc na autobus.Moze wpadne jak kupie kolejne A4. :hi:

kuźwa co za h**e zajeb**** ja tez miałem oczywiście ori immo no i odcięcie zapłonu domowej roboty... i z moim sobie nie poradzili...

a gdzie Ci je zawineli ? w Żorach ? ja byłem u dziewczyny w K-ce i tam chcieli sie do niego dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spod bloku w zorach i jeszcze moim pojechali na inne osiedle po A4 z 2005r.Chyba trzeba podlaczac 220V do klamek albo stac w oknie i napier....lac z wiatrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...