Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wrazenia na i po zlocie - hot line


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

ja również się melduję... powrót minął szybko niemalże tak jak zlot - impreza KOX na MAXa , taktuś :th: :thumbup: :th: , uczestnicy :thumbup: impreza :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Widzielismy Hołka z Lukasem na trasie

fakt zgadza sie niebieskie subaru na blachach NO... to byl łon ale przypomina mi sie rajd polski ostatni na start podjeżdza Hołek ludzie leca a my " a kto to to jest (jakas babka) "to Hołek Holek " a my " a to Polak ?" :D

my tez go widzieliśmy, dosyć szybko jechał.

a rozjechałem (zabiłem) jedną wiewiórkę, przepraszam nie dało sie jej ominąć :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna rewela ten Hołek, widziałem go w Wawie na Żwirki i Wigury też w jego subaraku. Suszył zęby jak jechał...... jednym słowem pełen lans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyn!ek

my tez go widzieliśmy, dosyć szybko jechał.
a w wywiadach mówi że jak to on w życiu codziennym po woli nie jeździ... (może powinien mówić że jeździ "prawie" powoli...) :polew: co do Hołka to studiując w Olsztynie widziałem go kilka razy nawet raz go prawie potrąciliśmy z kumplami jak wyskoczył zza auta na starówce... :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyn!ek

my tez go widzieliśmy, dosyć szybko jechał.
a w wywiadach mówi że jak to on w życiu codziennym po woli nie jeździ... (może powinien mówić że jeździ "prawie" powoli...) :polew:

to wtedy ściemnia. wyprzedzał że tak powiem "na siłę" :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Sfinks już dotarł do domku i całe szczęście po takiej jeździe w jednym kawałku :D

Taktuś szacuneczek :notworthy: :notworthy: za organizację

I wielkie dzięki wszystkim obecnym za super ZLOT i zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mialem kisic link i dawac tylko na PW bo nie chcialo mi sie rejestracji wycinać.

Ale widze, że inni też nie wycinają więc wrzucam link "free for all" :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7418.new.html#new

Miłego oglądania. Foty nieprzebrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alkohol jak box - to ZŁO więc doszliśmy do wniosku że Zlot będzie bez alkoholowy i tak było... (pre_pl lub adadur mogą poświadczyć...) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber-ek też sie melduje:)

Taktuś wielkie dzieki za organizacje :notworthy:

Imprezka kozak na MAXA! własnie wale browca i przeglądam fotki.....

pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik kiepskie swiatlo bylo :polew:

Heh.. żebyś wiedział. Sam się dziwię, że cokolwiek widać na fotce grupowej bo była robiona prosto pod światło.

Wogóle tak średni zadowolony jestem z tych fotek :kwasny: Następnym razem będzie lepiej :)[br]Dopisany: 27 Sierpień 2007, 00:00 _________________________________________________

Pierwsze fotki Bryni

e016043b78780d6cm.jpg

Oooo... tego nie autoryzowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ze i Alan dotarł, BTW za wykonanie reklamy na samochodzie 50 zyli sie nalezy NETTO :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie ma sie co smiac Oniak malo co mnie nie wykastrowal,pozatym bigos byl koks albo z koksem ,nie pamietam

bardzo sie wzruszylem ,jak kazdy dziękowal za fachowe rady,obiecuje nadal pomagac na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...