Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.8T 2005] Straszne przedmuchy


silverusa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mieszkam w usa i ostatnio kupilem (audi a4 2005 B6 s-line) na aukcji samochodwej.

Auto bylo po kradziezy wszystko niby ok ale jest pewien problem.

Auto ma przejechane 32 tys km nie kopci, i nie pryska olejem po odkreceniu korka, uklad wydechowy jest czysty ale za to strasznie dmucha po odkreceniu korka ze jak sie korek polozy to straszne podskakuje.

Aha auto stalo na aukcji okolo 6 miesiecy nie ruszane.

Olej tez raczej sie do niczego sie nie nadaje.

Prosze o pomoc.

Dziekuje

Eh niewiem czy w tych silnikach tak jest czy co ?

Pozdrawiam

* uzupełnij proszę profil - [lukaszr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci ile zaplaciles na aukcji za ten samochod? tez kupile niedawno ten sam model na aukcji.Pzdro

warnwarn.gifTrzymaj się tematu

[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 16:33 _________________________________________________wiecie co? zablokujcie mnie od razu, bo czasy komuny i zakazów tego typu mamy dawno za sobą. Te wasze zasady...Pewnie dlatego jest tak drętwo. Jak sie spotykacie przy piwie to tez ustalacie na jaki temat bedzie mowili? np temat felg i jak ktoś wspomni np o wnętrzu to musi odejsc od stolika? Załosne. Ja rozumiem ze nie chcecie bałaganu, ale to uroslo to jakiejś fobii. Bo pytanie ile kolo dał za ten samochód nadal jest w obrebie pytania o samochód a nie o to jakie czopki mu pomagają na zatwardzenie. Poczytajcie te swoje posty, kolesie gędza o tym samym, w nieskonczoność.Towarzystwo wzajemnej adoracji.To jest zupelnie bez sensu.Ciekawe jak mialem o to zapytac moze zalozyc nowy watek i napisac "ej kolego z wątku nr... odezwij sie bo na tym twoim nie moge zadac pytania"

Jak byś zauważył to mamy taką wspaniałą funkcję, która pozwala na wysłanie wiadomości do użytkownika forum, mogłeś zapytaś się przez PW bo nie każdy chce pisać publicznie o tym ile dał za auto.

W większości swoich postów piszesz żepłynie do Ciebie wypasione B6 i że masz zamiar je sprzedać za pół roku, to jest niedozwolona reklama, patrz Regulamin.

Poza tym już raz zwrócono Ci uwagę o OT.

[spedyt]

[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 19:25 _________________________________________________nie napisalem ze płynie wypasione. Jezeli uwazasz ze informacja o tym ze samochod bedzie do sprzedania jest niezgodna z regulaminem za pół roku to sie ogarnij. Ja handluje samochodami i w tym czasie sprzedam dzisiatki samochodów. Informacja ta pojawila sie w pytaniu czy warto na pol roku montowac sekwencje.Tak to jest jak ludzie lubia sobie porządzic innymi.Czy pytanie ile dal za samochod jest zabronione? Co ty kolo jasnowidz jestes? Moze on ma to w d... i nie ma problemu z napisaniem kwoty. Ja np nie mam i jak ktos mnie zapyta ile mnie kosztowalo moje audi to napisze. Czepiacie sie bez sensu. Nie wiem o co ci kaman. Wrzody masz ze sie tak spinasz. Chcesz tez wypasione auto daj znac sprowadze ci ze stanów a4 w top wersji za super kase. Szybkosc twojej reakcji jest piorunujaca bo tamtego posta napisalem na poczatku, dawno temu. Dobrze ze nie wszyscy z tego waszego klubu sa tacy dziwni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pytanie ile dal za samochod jest zabronione?

TAK !

Chyba nie czytasz uważnie, ale to nie jest temat o spalaniu, proszę się ogarnij.

Zamykam.[br]Dopisany: 20 Listopad 2007, 22:25 _________________________________________________silverusa, może tak dmuchać... ale też zalezy jak bardzo.. Tak się nie sprawdza aut, to sposób z lat 70tych :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...