Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wyłącznie (odłączanie) AIRBAG


szymek666

Rekomendowane odpowiedzi

którego? jeśli chodzi ci o poduszkę pasażera to w schowku chyba powinna być "stacyjka" do zmiany. Ale nie wszystkie modele to miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Więc rozumiem, że jeśli nie mam stacyjki w schowku, wówczas pozostaje tylko VAG?

którego? jeśli chodzi ci o poduszkę pasażera to w schowku chyba powinna być "stacyjka" do zmiany. Ale nie wszystkie modele to miały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja przerabiam ten sam temat i prawie go kończę. Ja chcę założyć stacyjkę do schowka bo jak Vag-iem przekoduje się sensor to wpisuje błąd że nie widzi czegoś.

Wersja lift ma fabryczne wyposażenie pod stacyjkę i bez. Zdemontuj schowek w desce i po lewej stronie przy tunelu tam gdzie wychodzi wiązka do swiatełka będzie zaizolowana kostka, to ona jest do wpięcia do stacyjki.

Stacyjkę ja mam ale z anglika i nie pasuje bo nie na ten bok jest montowana.

Po zamontowaniu stacyjki zapali się poduszka bo sensor bedzie widział coś czrgo nie ma w wersji i wtedy Vag-iem trzeba przekodować sterownik ze 104 na 1104.

Cała opcja zamyka się bardzo ładną kontrloką w podsufitce informującą o włączonej będź wyłączonej poduszce bocznej.

Jeśli masz pytania to pisz [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...