Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Próba kradzieży

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzierzyn Koźle os. Piastów 14-08-2010

Ostatni dzień urlopu w Polsce, schodzę sobie rano do auta u to takie coś.

e4d0b6e10b90b400med.jpg

aa1fd0f55e27b20fmed.jpg

adb0ffc9a71957e9med.jpg

Nie wiem co się stało ze nie ukradli ktoś ich odstraszył albo nie dali rady ze stacyjka .

Opublikowano
:hi: Zgłosiłes na policję.Pewnie ktoś ich spłoszył.Masz szczęscie,pewnie juz by było autko na wschodzie lub w częsciach w jakiejs stodole.
Opublikowano

jedno slowo:

skur wysyny!!

Opublikowano

Co oni dziurę w drzwiach wywiercili??

Masz szczęście w nieszczęściu kolego. Najprawdopodobniej to byli amatorzy. Pewnie dopiero się uczą kraść samochody.

Profesjonaliści kradną auto w czasie 5-15 min bez takich uszkodzeń. Oglądałem kiedyś program w którym pokazywali w jaki sposób złodzieje kradną auta i ile czasu zajmuje im dostanie się do środka i odjechanie autem.

Opublikowano

Ciesz sie ze auta nie ukradli i wyciagaj wnioski :hi: Ubezpieczenie bylo?

Opublikowano

B6/B7 w dieslu to niestety chodliwy temat....

Opublikowano

znajomy kiedys sie nacieszyl tylko 2 tygodnie i pewniej nocy ukradli mu spod bloku.. :wallbash:

Opublikowano

Co oni dziurę w drzwiach wywiercili??

Masz szczęście w nieszczęściu kolego. Najprawdopodobniej to byli amatorzy. Pewnie dopiero się uczą kraść samochody.

Profesjonaliści kradną auto w czasie 5-15 min bez takich uszkodzeń. Oglądałem kiedyś program w którym pokazywali w jaki sposób złodzieje kradną auta i ile czasu zajmuje im dostanie się do środka i odjechanie autem.

NO nie do końca masz rację
Opublikowano
  • Autor

No wróciłem jakoś o 2:00 do domu około 3:00 patrzyłem przez okno bo była burza i alarmy się ludziom załączyły , to nic nie widziałem a nawet jak by siedzieli w środku tez bym nic nie widział z 4 pietra. Policja była odcisków niema, w sumie to dzwoniłem tylko dlatego ze potrzebuje protokół do ubezpieczenia. Ubezpieczony jest wróciłem dziś do Niemiec czekam właśnie na gościa z ubezpieczalni co powie. Nic nie zginęło navi nie ruszyli! Stacyjka nie miała zerwanej blokady nie zdążyli albo sobie z nią nie poradzili? Kumpel odpalił mi to tak bym mógł wrócić z urlopu.

Opublikowano

Mogłeś samochód zaparkować pod krzyżem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.