Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Prośba o analizę logów


Mav3rick_17

Rekomendowane odpowiedzi

- termostat jest szrotem

- sporo sadzy w turbinie - pojezdzij ze dwa tygodnie dynamicznie i znow przyjdz z logami 011 i 010 - podejmiemy decyzje czy turbo do wyjęcia.

Zaplon by mozna podregulowac ale to kosmetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie termostatu (polecam ori w aso) i dwuch tygodniach palowania (polecam podczepić przyczepke z plandeką i ładunkiem, pięcioma osobami w aucie + klimą i cegła na pedale gazu :evil:

wzuć też loga statycznego 001 z wyłączonymi wszystkimi urządzeniami elektrycznymi typu nawiew, światła, radio, klima. Dynamiczne następnym razem rób na 3 biegu, lepiej będzie widać co jest źle.

mniej demagogi wiecej konkretów nie chcę zebyś uzbierał sobie na ostrzezenie i popracuj troche nad ortografią/Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie termostatu (polecam ori w aso) i dwuch tygodniach palowania (polecam podczepić przyczepke z plandeką i ładunkiem, pięcioma osobami w aucie + klimą i cegła na pedale gazu :evil:

wzuć też loga statycznego 001 z wyłączonymi wszystkimi urządzeniami elektrycznymi typu nawiew, światła, radio, klima. Dynamiczne następnym razem rób na 3 biegu, lepiej będzie widać co jest źle.

I szykowac sie na wymianie sprzegla :tongue4: :tongue4: . Takich porad to nie dawaj bo sa glupie,chyba ze to zart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęgle od jednorazowego wypadu za miasto ma się rozlecieć? silnik dociążony lepiej przeczyści turbo, napisałem tak bo dwa tygodnia pałowania dadzą taki sam efekt jak dwie godziny pałowania full dociążonym autem.

Staram się pisać poprawnie niestary dysleksja jest silniejsza. Bardziej się skupiam na treści merytorycznej. Czasami nie da się coś ubrać w słowa ale ważne żeby ktoś to zrozumiał.

A co do konkretów nie chciałem Mav3rick_17 mieszać w głowie tematem nastawnika i obrotów jałowych. Niech zrobi po kolei, oczywiście dyskretna proźba o loga 001 dotyczyła tego.

Przemik, jeżeli ci zabieram chleb powiedz, przestane, nie robię tego na złość tobie czy komu kol wiek, chce pomóc komuś kto ma taki sam silnik, nie mam zamiaru wpadać w rutynę przeglądając rożne silniki, wystarczy mi ten jeden w którym z logów widzę wszystko co można dostrzec. Czasami może widzę więcej niż jest no ale każdy się czasem myli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...