Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] przyciemnianie szyb


ariel

Rekomendowane odpowiedzi

http://scirocco.pl/articles.php?id=40

Cały opis montażu folii na szybę wystarczy dobrze google odpalić :>

Ariel a nie wybierasz się do Polski ?? Zrobią Ci nie dużo drożej niż w UK za samą folię zapłacisz.

A przy okazji jeśli wiesz to może mi powiesz jak się ma Angielski Kodeks Drogowy do przyciemniania przednich szyb ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za info :th: a jeśli chodzi o Anglię i o przednie szyby to wiem i chętnie powiem tu można robic wszyskie szyby i bez zadnych problemów od strony policji. A tak wogule to czemu pytasz jeśli można wiedziec ? Ja tak sobie pomyślalem że chyba te szyby jednak zrobię w Polsce bo wybieram się na swięta a nie chciał bym czegoś zepsuc :a4fan: Jeszcze raz dzięki i do następnego razu. ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Polsce nie wszystko jest normalne i wg przepisów, przednie szyby boczne muszą przepuszczać 70% światła, przdniej frontowej nie można przyciemnić Jeżeli auto posiada dwa boczne lusterka (po każdej stronie pojazdu jedno) to tylnie boczne szyby, jak i tylna mogą być nawet zabite deskami... nie trzeba miec atestu na folie itd... ale sytuacja się zmienia, gdy mamy tylko jedno lusterko boczne... wtedy szyby te muszą przepuszczać 65% światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a w Anglii jest troche inaczej i mi sie wydaje że pod tym względem lepiej czasami jak widze na ulicach auta poprzerabiane to aż się włos jeży a w Polsce by trzeba było połowę zdjąc, chocby nawet głupie żarówki postojowe w kolorze niebieskim czy reflektorowe w odcieniu xenona, lampy pod podwoziem itd. pisze tak bo miałem pare razy jazdę o te rzeczy w Polsce z policją żarówki musiałem na mniejscu wyciągac bo groziło utratą dowodu głupie nie? :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a w Anglii jest troche inaczej i mi sie wydaje że pod tym względem lepiej czasami jak widze na ulicach auta poprzerabiane to aż się włos jezy a w Polsce by trzeba było połowe zdjąc, chocby nawet głupie żarówki postojowe w kolorze niebieski czy leflektorowe w odcieniu xenona, lampy pod podwoziem itd. pisze tak bo mniałem pare razy jazde o te rzeczy w Polsce z policją żarówki musiałem na mniejscu wyciągac bo groziło utratą dowodu głopie nie? :a4fan: :a4fan:

Bardzo przepraszam, że się wtrącę, ale aż oczy pieką jak się czyta tekst z taką ilością błędów :) Uprzejmie proszę o szacunek dla czytających i przyłożenie się w przyszłości do ortografii w stopniu minimalnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...