Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja czarna diablica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 1.9 TDI AWX 130BHP

Co ma:

-4 el. szybki

-ESP ale to już chyba norma ?

-mała fabryczna navka

-fele RS6 18''

-audi concert

-107t milek

-tempomacik

dscf3111w.jpgdscf3112g.jpg

dscf3113ow.jpgdscf3118.jpg

Planowane mody:

-usuniecie znaczków A4 i TDI

-spojlerek na klape z tyłu(wiadomo jaki Pfft)

-nowe felusie 18'' S5, S5II lub A5 Grin

-lampy xenony najlepiej bi

-LEDy na tył

-jakieś ładniejsze zegary

-lekkie ściemnienie szyb mimo ze już są fabrycznie ściemnione ;)

Opublikowano

zewnatrz ladna sztuka...a foty srodka kiedy??

Opublikowano

-lekkie ściemnienie szyb mimo ze już są fabrycznie ściemnione ;)

Nie widzę żeby było przyciemnione :), po za tym ładna fela, puść ją -20 i bęzie kozak.

Aha... foty wnętrza :cool1:

Opublikowano
  • Autor

fdsb.jpg

15319333.jpg

prosze bardzo :)

Opublikowano

Zanim zaczniesz cokolwiek modzić ze swojej listy, to zrób najpierw glębę 1BE, bo wygląda w tej chwili jak .... :wallbash:

Opublikowano

... koza :decayed:

Opublikowano

ładnie wygląda ten kolorowy wyświetlacz.

:good: :good: :good:

Opublikowano

A gdzie masz antenke od tej małej navi? widze w środku sterowanie ale rekinka na dachu ni ma...

Opublikowano

A gdzie masz antenke od tej małej navi? widze w środku sterowanie ale rekinka na dachu ni ma...

W sedanie jest antena ukryta :przebiegly:

Opublikowano

Daje rade ale na glebe z tym bo koza wielka :cool1:

teraz juz wiem jakby moja wygladała jakbym najpierw załozył koło, pozniej glebe :kox:

Opublikowano

felgi masz ładne, po co zmieniać :good:

Opublikowano
  • Autor

felgi masz ładne, po co zmieniać :good:

zmienie jak mi sie znudza :P a te które mam w planach ładniejsze ;P gleba w planach :D

Opublikowano

felgi masz ładne, po co zmieniać :good:

zmienie jak mi sie znudza :P a te które mam w planach ładniejsze ;P gleba w planach :D

To daj znać kolego na PW ile byś chciał za felunek gdybyś sprzedawał :wink4:

Opublikowano

ładnie wygląda ten kolorowy wyświetlacz.

:good: :good: :good:

a to nie jest standard?

Opublikowano

co do felunku to pamiętaj shadow, jestem pierwszy :D Przecież nie opłaca się wysyłać do Polski hehe :) pozdro, sprawdź czy to ori rs6

Opublikowano
  • Autor

felgi masz ładne, po co zmieniać :good:

zmienie jak mi sie znudza :P a te które mam w planach ładniejsze ;P gleba w planach :D

To daj znać kolego na PW ile byś chciał za felunek gdybyś sprzedawał :wink4:

wiesz mieszkam w Irlandii i z przesylką nie bardzo by sie opłacało ;P poza tym sa dosłownie 'poobgryzane' ;P i jak powiedział kolega młody;już zaklepane ;); takiego go juz kupilem :) irlandczycy nie maja pojęcia o jeżdzie :/ a o tobie pamietam młody :D a kolorowy wyświetlacz chyba raczej w standardzie nie jest jeśli sie dobrze orientuje ;P

Opublikowano

jak bys chcial to ja mam zawieche 1BE s-line do sprzedania :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak bys chcial to ja mam zawieche 1BE s-line do sprzedania :wink4:

dzięki ale z tych droższych rzeczy najpierw wolałbym wymienic dwumas:) a to twoje to na gwincie??

Opublikowano

Zawiecha 1be - oryginalna zawiecha audi -20mm w porównaniu do seryjnej, bez gwintu :)

Opublikowano

tak jak Mlody pisze to zawiecha s-line 1be -20mm,amory+springi moge sprzedac osobno :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.