Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B4 1Z] Jakie logi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czy mógł by ktoś podpowiedzieć jakie należy zrobić logi a B4 1Z 94r. w celu zdiagnozowania silnika? Na forum jest tylko parę tematów i wyczytałem tylko, że w b4 można zrobić tylko kilka grup. Ojciec w swoim aucie narzeka, że ma jakieś problemy ze spadkiem mocy w okolicach 3 tys obrotów. W przyszłym tygodniu będę jechał go zlogować ale chciałbym zrobić to dobrze za 1 razem bo mam do niego 150 km.

Opublikowano

Powyżej jest taki czerwony napis... czy naprawdę go nie widać??? :tongue4:

Opublikowano

Jaki przeplywomierz ma to B4 ??? Pierburg czy Bosch ??

Opublikowano

Jaki przeplywomierz ma to B4 ??? Pierburg czy Bosch ??

94 rok ... to juz Pierburg ...

Opublikowano

Jaki przeplywomierz ma to B4 ??? Pierburg czy Bosch ??

94 rok ... to juz Pierburg ...

trafiały się jeszcze z Boschem...

Opublikowano

Jaki przeplywomierz ma to B4 ??? Pierburg czy Bosch ??

94 rok ... to juz Pierburg ...

trafiały się jeszcze z Boschem...

eeeeeeeeeeeeee :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Jaki przeplywomierz ma to B4 ??? Pierburg czy Bosch ??
Będę wiedział w niedzielę jak podjadę. Wtedy dorzucę tu logi jak się nic do tej pory nie wyjaśni [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 10:47_________________________________________________Przepływomierz ma PIERBURG Niestety nie udało się zrobić logów ponieważ nie zdążyła dojść do mnie przejściówka na ODBI. Udało mi się pożyczyć interfejs ale tylko z taki z osobno wsadzanymi pinami nie nie zdecydowałem się robić na tym logów ( bałem się że podczas jazdy coś się pozwiera) natomiast podczas odczytu błędów wyszło

575 manifold absolute pressure

control difference INTERMITTENT

Szukałem już trochę na forum o tym. Zaczęliśmy szukać dziury w dolocie i tylko zacząłem ruszać i oglądać węże i podczas następnej przejażdżki auto zaczęło mocno syczeć przy przyspieszaniu . Jeden z przewodów podciśnieniowych był mocno już zmęczony ten który wychodzi z pod turbo i go wymieniliśmy ale nie pomogło. Narazie szukamy dalej.

Opublikowano

Zrob logi dynamiczne - 011 i 010

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.