Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Coupe 1990 7A

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi Coupe 1990 rocznik, quattro, silnik 2.3 20v 7A.

Kilka zdjec od razu po nabyciu:

20091228686m.jpg

20091228684.jpg

20091228682.jpg

20091228688.jpg

Pierwsza zima :)

awdzios.jpg

img1484medium.jpg

img4248o.jpg

img4252s.jpg

img4265yv.jpg

quattro051nfsm.jpg

quattro285sm.jpg

quattro289nfsm.jpg

quattro288nfsm.jpg

Salon po minimalnych poprawkach:

p1000335large.jpg

p1000338large.jpg

201004121683.jpg

201004121687.jpg

Nowe felgi i tylne lampki:

p1000430large.jpg

p1000436large.jpg

p1000460large.jpg

p1000466large.jpg

Ostatni nabytek, oryginalna kamei nakladka na zderzak:

p1000959large.jpg

p1000967large.jpg

p1010161a.jpg

Opublikowano

Klasa furmanka :kox:

Opublikowano

Fajniutka :) Ale ja bym tu widział inną felgę :) Może Avus I? Wg mnie idealnie pasuje do tej budy :wink4: Ale 17-18'' minimum :gwizdanie: plus gleba :)

Opublikowano

Dżizas ale lubię coupety :kox: :kox: :kox: :kox: , super auto , pomyśl może nad soczewką z S2 :good: i ładniejszą końcówką wydechu bo te cienki rułki psują efekt

Opublikowano
  • Autor

Soczewki ju czekaja na zamontowanie :naughty:

Dżizas ale lubię coupety :kox: :kox: :kox: :kox: , super auto , pomyśl może nad soczewką z S2 :good: i ładniejszą końcówką wydechu bo te cienki rułki psują efekt

Soczewki ju czekaja na zamontowanie :naughty:

Z koncowkami faktycznie cos bede robil :gwizdanie:

Opublikowano

Fajna sztuka, widać że uszanowana. Wszystko ma na miejscu, tam gdzie powinno być. Coupeta jest klasa :good:

Opublikowano
Soczewki ju czekaja na zamontowanie

ma sie rozumiec ze i maska bedzie z B4 :?:

lampa soczewka jest "mniejsza" niz te ktore teraz masz :wink4:

Opublikowano

Soczewki w Coupe to tylko dla lansu, ich cena powala. No i pytanie czy warto przerabiać przód na B4, B3 też ma swój urok, wygląda jeszcze bardziej klasycznie :)

Opublikowano

Moim zdaniem B3 jest ladniejsze niz B4 :cool1:

Jakbys chcial sprzedac, to daj znac :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie B3 jest bardziej taki oldschool, dlatego dlugo sie zastanawialem nad zmiana na B4. Ale poniewaz pozostawilem wszystkie czesci od B3 przodu, powrot do niego to kilka godzin pracy :decayed:

Opublikowano

Przód B4 imituje S2, a każdy wie że S2 już nawet za***rdala. A B3 jest bardziej cichociemne i jeśli coś podłubiesz na moc to jest fajne skromne autko :naughty:

Opublikowano
Moim zdaniem B3 jest ladniejsze niz B4

mam to samo zdanie, ale znowu B4 ma ladniejsze wnetrze niz B3 :confused4:

Opublikowano

klasyczna b3 :slina:

dużo ładniejszy przodzik ma b3 niż b4 :good:

wnętrze dla mnie bez różnicy ale u ciebie jest klimacik :notworthy:

graty auta :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

New look :rolleyes:

p1020428large.jpg\

p1020430large.jpg

Opublikowano

New look :rolleyes:

p1020428large.jpg\

p1020430large.jpg

sympatycznie tylko tez jeden zolty halogen musi isc wek :gwizdanie:

Opublikowano

naprawde piekna,najładniejsze coupe.Kiedys sobie takie sprawie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

p1030171large.jpg

p1030167large.jpg

p1030175large.jpg

p1030178large.jpg

p1030186large.jpg

p1030184large.jpg

p1030195large.jpg

p1030193large.jpg

Opublikowano

Pomarańczowy kierunek na przód mile widziany lub całość ciemna :)

Opublikowano

Pomarańczowy kierunek na przód mile widziany lub całość ciemna :)

no wlasnie, dlaczego nie pomalowales tej wiekszej czesci odblysnika ktora nachodzi na migacz :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.