Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B5 Moj ci on!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wydech wkrótce wylatuje calutki , a co do pomiarów to użadzenia nazywa sie AP cośtam i jest to użadzenie do mieżenia czasów na 1/4mili + wiele dodatków jak mnie pamięc nie myli to jeste jeszcze G-TECH COMPETATION oraz Drift-box oba te użadzenia to potrafia wiec trzeba popytac w okolicy czy ktos ma albo prościej podjechac do jakiejs wiekszej firmy tuningowej oni napewno benda coś mieli.

ps.ja juz tak mam że robie dużo błędów więc admin troszke litości ok.

Opublikowano

Piękna Eseczka, wydech wiadomo do kosza, ale jeśli chodzi o felunek to całkiem fajne się prezentuje, ja bym zostawił, robi wrażenie ogólnie no... :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Ładny sedan :th: :a4fan:

Pogratulować zakupu.

Jakie zmiany planujesz?

Opublikowano
  • Autor

Ładny sedan :th: :a4fan:

Pogratulować zakupu.

Jakie zmiany planujesz?

THX za wszystkie odpowiedzi.

W planach jest dużoooo mocy jak wyjdzie zobaczymy, puki co zamówiłem już zestaw wskazników APEXI http://garazraceteam.pl/sklep/index.php?cPath=98 , jestem w trakckie poszukiwań wydechu do S4 ale za bardzo wyboru nie ma lub poprostu ja nie znalazłem. Może wy pomożecie w tym temacie?

Opublikowano

Bardzo ładna mi się podoba bardzo a co do felg to zawsze się znajdzie ktoś komu się nie spodobają a ja uważam że sa ładne nawet bardzo i napewno nie musisz inwestować w nowe a co do reszty to niema sie czego czepić jest :thumbup::hi:

Opublikowano
  • Autor

Ładny sedan :th: :a4fan:

Pogratulować zakupu.

Jakie zmiany planujesz?

Jak wiadomo to najłatwiejsza droga to konwersja na RS4 z tym, że to "najłatwiejsza" wcale nie jest taka łatwa bo dostać używane klamoty graniczy z cudem, zestawy z USA kompletne bez sterowania to wydatek żedu 23000zł to troche drogo , przynajmniej tak mi sie wydaje. Pierwsze co zrobie to zmieniam calutki układ wydechowy i jednocześnie szukam dawcy w postaci RS4 jak nie znajde pozostanie powolne skladanie do kupy , wiem że nie bedzie łatwo i tanio ale uważam że w ten samochód warto inwestować.

Opublikowano

auto kozak ;> do wydechu juz sie nie czepiam .... ;) ale serducho, osiagi i fele mi sie podobaja

jak dla mnie kozak :a4fan:

Opublikowano

piekna fura / fele ok. :th: no i silniczek to jest to :)

Opublikowano

Prezentuje się :thumbup: można pomyslać z czasem o ori felgach ;)

Opublikowano

Pomiary zbliżone do serii RS2 wiec musi fajnie jechać ... felgi jakoś nie specjalnie pasują

Opublikowano
  • Autor

RS2 jakie ma w serji osiągi?

5,5 do 100Km/h czy sie myle?

Opublikowano

ładniutki... w końcu to S4 :a4fan:

Opublikowano

fajny fajny ale wydech...zmien szybko. ladna ale moze wiecej fotek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.