Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Jaka odtwarzarka DVD do NAVI RNS-E ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie zapytanie, chcialbym niebawem zakupic odtwarzarke do NAVI RNS_E. Zastanawiam sie czy wybrac PHANTOM 300B czy moze:

http://www.allegro.pl/item229728855_samochodowy_odtwarzacz_dvd_z_usb_model_dvp1000m.html

lub

http://www.allegro.pl/item227020375_odtwarzacz_dvd_boschmann_sld_65_usb_mmc_divx_wawa.html

http://www.allegro.pl/item229076791_ulra_slim_odtwarzacz_canva_3d03_dvd_vcd_mp3_wawa.html

Ktory z nich bylby najlepszy?

Chcialbym azeby mozna bylo odtwarzac zarowno DVD,VCD jak rowniez DIVX i zeby byla mozliwosc odtwarzania z USB/SD bo to jest fajna sprawa.

Pytanie moje do tych co maja odtwarzarki DVD podlaczone pod NAVI RNS, jakie modele zakupiliscie?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

odświeżam bo sam jestem zainteresowany czymś do odtwarzania dvd. co prawda nawigacje mam dopiero 2 dzien, ale juz widze jaka to super sprawa :)

Opublikowano

ja równiez jestem zainteresowany waszym zdaniem , może ktoś coś poleci?

dodatkowym pytaniem jest : gdzie zamontować dvd w samochodzie jeśli w schowku mam już zmieniarkę na 6 płyt. gdzie to można upchnąć? może macie jakieś fotki?

Piotr

Opublikowano

To jest ciekawe bo jako jedyne ma sterowanie z navi a nie śmiesznym pilocikiem :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=254076768

Opublikowano

czy nie lepiej takie cuś :

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p445_IMA-Integrated-Multimedia-Adapter-VAG--Basic-.html

można też zakupić IMA dla dwóch urządzeń multimedialnych :

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p870_IMA-Integrated-Multimedia-Adapter-VAG--Basic-Plus-.html

manual w PDFie na stronie dla każdego produktu...

Walimy se wtedy plejerka, albo jeszcze osobno kamerkę i sterujemy :decayed:

Opublikowano

To jest ciekawe bo jako jedyne ma sterowanie z navi a nie śmiesznym pilocikiem :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=254076768

nie tylko to, ja mam adapter sterujący Phantom'em 300B i też kilkoma innymi... ale co do śmiesznych pilocików to się z Tobą oniak zgodzę... :polew: także jakby ktoś kupował to niech odżałuje "parę" złotych i niech kupi taki adapter który umożliwia sterowanie DVD przez RNS-E...

Opublikowano

A kurde myślałem że tylko ten tak działa i nawet pisałem do gościa @ czy przez tv tuner będzie też działać ale niestety nie :( A te wasze adaptery da sie podpiąć pod tv tuner i dvd ?

Opublikowano

A kurde myślałem że tylko ten tak działa i nawet pisałem do gościa @ czy przez tv tuner będzie też działać ale niestety nie :( A te wasze adaptery da sie podpiąć pod tv tuner i dvd ?

niom, chyba tak... (to nie wymaga tunera, żeby podpiąć jakieś inne źródło a/v )

Ja widziałem coś takiego, ale jak wiesz "jeszcze sam nie mam"

;)

Opublikowano

te "nasze" adaptery zastępują tuner TV umożliwiając podłączenie zewnętrznego źródła obrazu i\lub dźwięku... :D

Opublikowano

Kurde wiem że adapter zastępuje tuner.

Ale jak mam tuner to pod niego musze podpiąć dvd , i chce mieć sterowanie tunerem i dvd w navi , i nie wiem czy tak sie da.

Opublikowano

tv oczywiście ale DVD niestety raczej nie...

Opublikowano

wszystko sie da

Opublikowano

no widzisz oniak to musisz przymęczyć Alana :D

OT:

ctv wkładałeś kiedyś RNS-E do w210 ??

Opublikowano

no widzisz oniak to musisz przymęczyć Alana :D

OT:

ctv wkładałeś kiedyś RNS-E do w210 ??

nie :) a ty? :) adapter can i powino banglac,mamy plan wsadzenia rnse do golf3

Opublikowano

no a jak wsadzę RNS-E z A6 (przecież jeden ch... od jakiej jak i tak będzie trzeba rezać panel i tak...) ?? przecież ona (ta z A6) używa GALI do nawigowania no nie ??

Opublikowano

chodzi o to zeby nie gasla(can),pozatym kazda mozesz przekodowac a4 na a6 ,a6 na a4,na zlocie mialem a6 zakodowane na a4 :)

Opublikowano

Alan a powiedz a jak jest z A4 B5 2000 rok tam trzeba CAN adapter czy nie ??

Opublikowano

no widzisz oniak to musisz przymęczyć Alana :D

OT:

ctv wkładałeś kiedyś RNS-E do w210 ??

http://www.allegro.pl/item253807040_nawigacja_mercedes_124_e_klasa_w210_clk_montaz.html

widziałeś to?? więc chyba nie ma problemu ;)

http://www.allegro.pl/item257114882_dvd_phantom_divx_mp3_cd_vcd_multimedia_adapter.html

tu jest ciekawa aukcja phantoma właśnie modelu 300b z adapterem,wsumie chyba nie aż tak duża kasa biorąc pod uwage że czyta divx itp

Opublikowano

małolat ale ten adapter nie jest do RNS-E tylko do RNS a po drugie nie wiedziałem że 300b czyta DivX... Ty Alan 300B czyta divX czy to jakiś kit??

małolat co do tej aukcji to Pieta z Prusakiem ją widzieli i tak powstał pomysł włożenia RNS-E do 210-tki...

Opublikowano

małolat ale ten adapter nie jest do RNS-E tylko do RNS ...

ale chyba są tam 2 adaptery do wyboru i jest to aukcja firmy NAVISERVICE i mają w ofercie inne adaptery,coś tam na dole jest napisane...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.