Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Przepływka i przeładowanie turbiny - proszę o sprawdzenie logów


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jeszcze zadam takie pytanie jeśli jest przeładowanie turbiny silnik zamula np przy 3 tyś obrotów lub łapie notlauf to jest tylko przykład to jeśli rozrusza sie sztangę turbiny i przegoni auto a będzie dalej ten sam problem to już jest ewidętnie turbina do czyszczenia lub regeneracji czyli to że sztanga pracuje w swoim zakresie skoku to nic nie dało

Jeszcze jedno pytanie np korekcje w grupie 13 czyli wtryski jeśli jest dużo rozbieżność +- czy oprócz samych wtrysków co z sekcją w pompie wtryskowej można to sprawdzić w grupie 18 i 23 chodzi o VP37 nie pompowtryski proszę o odpowiedz konkretną sorki że podpiąłem się pod ten temat ale nie chce zakładać nowego

Możesz próbować podmieniać n75 z n18 to odnośnie pierwszej części Twojego posta.

Na drugą nie bardzo potrafię odpowiedzieć. U mnie przy problemach z sekcją były różne objawy: od problemów z uruchomieniem silnika, mrygania kontrolki świec żarowych do zamulenia. Logi, z tamtego okresu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=131020.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam nie chodzi mi o podmiane zaworu N75 ja z autkiem nie mam żadnych problemów tylko pytam czysto teoretycznie jak wygląda sprawa z rozruszaniem tej sztangi czy wogle to coś pomaga skoro po rozruszaniu auto tak samo się zachowuje i czy w tedy turbina jest ewidętnie do czyszczenia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sie rusza to po co ja czyscic? u mnie tez byla zastala, ale rozruszalem i bylo prawie ok, notlaufow nie bylo, tylko na vagu lekko jeszcze przeladowywal,ale minimalnie i przez sekunde:p ale musze powiedziec, wywalilem katalizator przed zima teraz, teraz jazda taka ,ze 2k nie przekraczam,bo sie nie da, tylko 2-3bieg i sprawdzalem reka sztange i chodzi nadal bardzo dobrze... widac katalizator brudzil turbo mocno, bo czyscilem swoja w czerwcu, a we wrzesniu juz byla zapieczona...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinowac jak wszystko widac w logach....

PS

Zaśmiecacie temat koledze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...