Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EKIPA GOLENIÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc mam pytanie czy jest kots moze z goleniowa i okolic na tym forum :audi::a4fan:

Opublikowano

a jak kurde myslisz?masz zajebioza punkt strateg szczecin,nowogard~ja,stargard. wszedzie blisko dawaj do nas na spoty

Opublikowano
  • Autor

z miła checia a kiedy jakis spocik organizujecie to ze mna przyjada jeszcze trzy a4 pozdrawiam i z miła checia poznam wszystkich :>

Opublikowano

Ooo to już ładnie :) większa grupka :P

Opublikowano

no i pieknie

Opublikowano

no to teraz tylko zorganizować spota i jazda :)

Opublikowano
  • Autor

koledzy jedziecie 5.09.2010 na zlot do Makowic który organizuje bmw szczecin wstep tylko 10 zl od auta

A oto tresc z bmw

BMW ON ASPHALT III 17.08.2010r. 20:30

Zarząd BMW Klub Szczecin oraz jego Klubowicze mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych fanów motoryzacji na organizowany na dzień 05.09.2010r Zlot na Lotnisku w Makowicach!!! Odbędą się tam III zawody klubowe w tym roku o nazwie "BMW on ASPHALT". UWAGA: Koszt wjazdu od jednego auta to 10zł! Więcej informacji na naszym FORUM!! Zapraszamy wszystkich serdecznie! Mapka dojazdu na zlot:

pokazemy sie jako audi 3 a4 jada odemnie pozdrawiam :)[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:31_________________________________________________a tu jest mapka

http://img120.imageshack.us/img120/8044/mapkaje8.jpg

Opublikowano

no to czas sie wybrać a kiedy start tzn o której godzinie ? ja w niedziele spadam do holandii ale bym wpadł na chwilkę :D

Opublikowano
  • Autor

chyba jak standardowo o 10

Opublikowano

nie obiecuję ale moze sie pojawię. Jak napiszę że jestem na 100proc to zawsze jestem ale niestety teraz nie wiem czy dam rade z racji małej ilości czasu ale postaram sie

Opublikowano
  • Autor

to postaraj sie ze mna moze 4 audi a4 przyjada :> pozdrawiam

Opublikowano

a wy o której tam bedziecie???

Opublikowano
  • Autor

przepraszam ze zawiodłem ale czekalem na kolegów ,kazali czekac do 14 ja czekałem a tu nagle oni nie jada. sad martinez1980 obiecuje ze nastepnym razem jestem na 100 procent i zauje ze nie pojechałem sam mysle ze poznał bym kilku klubowiczów . ale sami widzicie tak mozna polegac na kolegach . pozdrawiam sad

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no ja jestem from goleniów :gwizdanie:

Opublikowano
:D
Opublikowano
  • Autor

to juz 1 osoba z goleniowa ps. masz białe a4 avant z naklelka b5 batalian pozdrawiam :>

Opublikowano

bert851 mielismy okazję sie poznać:)

Opublikowano

djbojus tak to ten biały avatar...

po Goleniowixe dużo b5 kręci się z młodocianymi kierowcami ale nie ma ich na forum... :thumbdown:

martinez można nawet powiedzieć ze się znamy PS. fajne foty na swojej stronce masz co niektóre to że tak powiem arcydzieło fotografii.... :cool1:

a może pany jakiś mitting spontan np. na 15południku... Martinezo nie ma u ciebie więcej audi w mieścinie czy tam same skutery....??? :decayed:

Pozdrawiam!!!

Opublikowano

hahahaha bert851 z tymi skuterami dobre:) a no można powiedzieć że znamy sie jak łyse konie:) heheheh spontan dobry nie jest zły :) a nas w sumie jest kilka ale same ciecie:) tylko ja wiode prym :) w tej wsi :) jako przodownik A6 :) dzieki za dobre słowo odnośnie moich fot ale do arcydzieła to jeeeeeeeeeeeeeeeszcze baaaaaardzo daleko:) pozdro

Opublikowano
  • Autor

bert851 to chyba widziałem cie wczoraj pod lidlem w goleniów okolo 21 ja stałem przy wejsciu a co do spotu na poudniku tez sie lapie mam tylko pare km pozdrawiam cheesy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.