Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli jednak bedzie coś modził :kox: Wojtek to jest choroba, na nią nie ma lekarstwa :evil:

Kolorek Malinka, o silniku się nie wypowiadam, chyba lubisz tą pojemność :cool1:

Opublikowano
  • Autor

czyli jednak bedzie coś modził :kox: Wojtek to jest choroba, na nią nie ma lekarstwa :evil:

Kolorek Malinka, o silniku się nie wypowiadam, chyba lubisz tą pojemność :cool1:

1,9 TDI :kox: tak z 170 kunia :kox:

Opublikowano

no to już inna gadka, AVf, po chipsie :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak da rade :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

masz dwa auta kolego?

Opublikowano

masz dwa auta kolego?

od dawna ma b5 i b6 :wink4:

b6 też jest opisane :decayed:

Opublikowano

masz dwa auta kolego?

od dawna ma b5 i b6 :wink4:

b6 też jest opisane :decayed:

no przecie to je o b6

którym się lepiej jeździ? dieslem czy benzinką :mysli:

Opublikowano

no przecie to je o b6

:embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

masz dwa auta kolego?

od dawna ma b5 i b6 :wink4:

b6 też jest opisane :decayed:

no przecie to je o b6

którym się lepiej jeździ? dieslem czy benzinką :mysli:

yyy :decayed: i tym dobrze i tym dobrze :gwizdanie: chodz wole B5 :good: a najlepiej b5 z tym silnikiem po mimo ze 101KM ale ma jeebniecie :kox:

Opublikowano

ale ma jeebniecie :kox:

chyba w drzewo :blink:

Opublikowano
  • Autor

no 101KM w benzynie i 101KM w klekocie to nie ma porownania, lepiej sie zbiera,inne spalanie a moc ta sama :good: a poza tym czy to wazne ile koni? i jak jezdzi? :decayed: to nie jest na wyscigi tylko do ekonomicznej jazdy :naughty: aaaa no i napewno lepiej chodzi od 90KM klekota takiego jak twoj Michu :kox:

Opublikowano

ja mam afn :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kolega tez ma AFN i nie ma co porownywac :naughty: albo on ma taki wymeczony silnik albo w tej jest wmiare zdrowy :naughty: bo go objeżdżam :wink4:

Opublikowano

to on ma zmęczonego :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak na 101KM to sobie radzi i jak narazie nie ma zadnych planow na moc :gwizdanie: jedyny plan to jest sprzedaż tego auta bo... okazja... A3 :kox:

Opublikowano

jak na 101KM to sobie radzi i jak narazie nie ma zadnych planow na moc :gwizdanie: jedyny plan to jest sprzedaż tego auta bo... okazja... A3 :kox:

mi by tak koło 150 kuniuf wystarczyło :gwizdanie:
Opublikowano

Mi na początek też starczało ADP, dobry silnik, ale w miarę jedzienia apetyt rośnie :D czy jakoś tak :mysli::notworthy:

a teraz jest 1.4 twinport :polew:

eot ;)

Opublikowano
  • Autor

jak na 101KM to sobie radzi i jak narazie nie ma zadnych planow na moc :gwizdanie: jedyny plan to jest sprzedaż tego auta bo... okazja... A3 :kox:

mi by tak koło 150 kuniuf wystarczyło :gwizdanie:

wlasnie chyba bedzie a3 131KM 6-skrzynia w 3 lub 5 drzwiach :good:

Opublikowano

szukaj lepiej odrazu jakiegoś 150-konnego. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

pytam sie :blink: po jaka cholere mojej mamie 150konny emeryt skoro ja i tak nim jezdzic nie bede? :blink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.