Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno bedzie lepiej grac :) samo to ze bedzie sub+wzmak

Gdzies mi przelacialo na temat mocy wzmacniaczy jakie sa w B8 :mysli: chyba w ETCE w PR-ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie Audi Sound System i przyzwoicie gra :good: chociaż ja to audiofilem żadnym nie jestem :decayed: jak sprawa zimówek? znalazłeś takie jak chciałeś?

Tak jak WRC napisał sam fakt wzmacniacza + suba da efekt napewno :wink4:

Fele które pokazywałem i chciałem kupić niestety ale jakiś ch.... mi je podkupił :wallbash:

narazie szukam , moze się cos trafi ciekawego :cool1:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 15:18_________________________________________________ASS już na pokładzie :kox: :kox: :kox: gra zdecydowanie lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakies propozycje ORI felgi 17-stki na zime ?

Co myślicie o takich felgach :cool1: moze macie jakieś inne propozycje :mysli:

felga1g.jpg

lub takiej

felga2c.jpg

może takie : http://allegro.pl/audi-a4-s4-a6-s6-s-line-oryginalne-najnowszy-model-i1824992296.html ?

sam na takich jeżdże i wygląda fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, to jakie jest naglosnienie w B8 ?

Seria > Audi Sound System > Bang&Olufsen ?

kto robi seryjne dla Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie poslucham dzis jak to gra...dla mnie nie musi skakac w srodku wszystko , liczy sie czystosc dzwieku :cool1: . Nie wiem wlasnie czego sluchalem ...albo ASS albo serii ale dzwiek byl taki se . Nawet basem przydudnilo (byl sub) , ale kulawo jakos tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakas fotorelacja bedzie :naughty:

Ja nie robie fotorelacji bo nic sam nie robie, oddalem w dobre ręce wczoraj i dziś było gotowe :)

chetnie poslucham dzis jak to gra...dla mnie nie musi skakac w srodku wszystko , liczy sie czystosc dzwieku :cool1: . Nie wiem wlasnie czego sluchalem ...albo ASS albo serii ale dzwiek byl taki se . Nawet basem przydudnilo (byl sub) , ale kulawo jakos tak ...

jak był sub to był ASS :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że wszystko zmontowane i śmiga, no to za***iście... W ASO trzeba było odblokować wzmak czy nie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że wszystko zmontowane i śmiga, no to za***iście... W ASO trzeba było odblokować wzmak czy nie ? :mysli:

tak trzeba było odwiedzić ASO :cool1:

a gdzie jest ten sub w Avancie bo ja jakos go nie widze :mysli:

w wnęce koła zapasowego

tutaj fotka i sub zaznaczony strzałką , fotka od WRC

dda56ebc00c9a324m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle w zyciu bym nie pomyslal :mysli:

no grubo schowane :decayed: .

Granie obadane , gra fajnie, ale ... audi dalo d*py z wygluszeniem drzwi (blacha blacha blacha :confused4:) i basy leca po budzie zamiast wpadac do srodka :confused4: (podobnie zreszta jak drzwiek...) jak z B&O wyglada to tak samo no to juz wiem ze B&O w audi bez wygluszenia drzwi nie zagra za fajnie :kwasny:

Generalnie gra napewno lepiej niz seria i mysle ze 90% osob byloby zadowolonych .

Cuber zrob drzwi i bedzie za***iście :good:

p.s. seryjne glosniki to czysta KPINA ... takie to w fiacie 125 mozna bylo montowac :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam glupie pytanie - jak to jest w B8, kumpel ma wlasnie MMI 2G + ASS - sa gdzies sloty na karty SD ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam glupie pytanie - jak to jest w B8, kumpel ma wlasnie MMI 2G + ASS - sa gdzies sloty na karty SD ? :)

to zalezy bo tam sa 3 wersje...

Wersja na sloty bez zmianiarki (taka ma CUBER), wersja ze zmieniarka (taka ma pewnie Twoj kolega) , wersja Audi Multimedia i tam jest wszystko jak sie nie myle ,poza kasetami :polew: :polew: .

p.s. CUBER Sliczne masz to auto :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie ma tylko zmieniarke... bo sloty gdzie sa umieszczone (jesli sa) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie ma tylko zmieniarke... bo sloty gdzie sa umieszczone (jesli sa) ?

w centralnym kolo duzego pokretla... Sa wersje na 1slot i multimedia ktory ma 2 sloty .

a czasem jak ma zmieniarkę i ma MMI 2G to sloty nie powinny być w schowku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...