Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski.

zawsze można pokombinować

Ale tu nie ma co kombinować po prostu wiem że jest trochę roboty... :decayed::wink4:

Opublikowano

Wąski.

zawsze można pokombinować

Ale tu nie ma co kombinować po prostu wiem że jest trochę roboty... :decayed::wink4:

wiem wiem ale Cuber chce spróbować okleić :)

Opublikowano

żydzi ~ 150 za szt ?? :decayed:

Opublikowano

żydzi ~ 150 za szt ?? :decayed:

:polew: :polew:

centusie :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 09:27_________________________________________________tzw kryzys :wink4:

Opublikowano
  • Autor

żydzi ~ 150 za szt ?? :decayed:

4 sztuki to 600 pln + trójkąciki 160 zł = 760 pln plus czas na robocizne :cool1:

Spróbujemy okleić to profi, a jak wyjdzie do kitu to się kupi ORI i uj.....

ps. te 800 plnów wole dodac do felg na wiosne :decayed:

Opublikowano

matowe sa chyba bardziej praktyczniejsze niz świecące tak mi sie wydaje

Opublikowano

matowe sa chyba bardziej praktyczniejsze niz świecące tak mi sie wydaje

dlaczego?

ja tez bym je okleil, bajk oklejal chromy w B7 i wygladalo git.

Opublikowano
  • Autor

matowe sa chyba bardziej praktyczniejsze niz świecące tak mi sie wydaje

błyszczące napewno bedą bardziej sie rysowały :cool1: ale co tam :)

Dziś u Kercziego rezamy te słupki, napewno sie "pochwale" co wyszło z tego . To chyba bedzie jedna z niewielu rzeczy której nie kupie ORI

Opublikowano

mam blyszczace i nie widze zeby sie rysowaly :)

choc trojkaty w tylnich drzwiach juz mi lekko sie "odbarwily" na kantach, ale to od wieku i przebiegu, kiedys sie wymieni.

Opublikowano

matowe sa chyba bardziej praktyczniejsze niz świecące tak mi sie wydaje

błyszczące napewno bedą bardziej sie rysowały :cool1: ale co tam :)

Dziś u Kercziego rezamy te słupki, napewno sie "pochwale" co wyszło z tego . To chyba bedzie jedna z niewielu rzeczy której nie kupie ORI

a gdzie to podjadę :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Pewnie u Karola :wink4:

a później będa jakieś % przedsylwestrowe :kox:

Opublikowano

Pewnie u Karola :wink4:

a później będa jakieś % przedsylwestrowe :kox:

wiel ale czy u rodziców ???
Opublikowano
  • Autor

tak najprawdopodobniej jak dziś odbierze ta folie ;):kox:

Opublikowano

no dokładnie o ryski chodzi ze na matowym nie widać nic a jednak na wszystkim świecącym a szczególnie czarnym to po czasie trzeba polerować ale co tam najwiecej frajdy robi samo Rezanie :good:

Opublikowano
  • Autor

No i niestety profi folia nie dotarła ahh te Wawiaki :kox: czyli mod dopiero w nowym roku :confused4:

Opublikowano

No i niestety profi folia nie dotarła ahh te Wawiaki :kox: czyli mod dopiero w nowym roku :confused4:

to będzie pierwszy mod po nowym roku :wink4:

a można wiedzieć co to za folia?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem :polew: Trzeba by Kercziego zapytać :cool1:

Opublikowano

To jak mu nie pójdzie obklejenie to mam dla niego (Kercziego) takie dwie osłony w połysku na słupki B :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To jak mu nie pójdzie obklejenie to mam dla niego (Kercziego) takie dwie osłony w połysku na słupki B :decayed:

hehhe szkoda ze nie masz do mnie :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.