Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber - z tego, co pamiętam, wymieniałeś u siebie monochromatyczne wyświetlacze na kolorowe. Możesz na PW podać koszt operacji wraz z częściami? |Czy przy okazji zakładałeś też navi, czy już się nie bawiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber - z tego, co pamiętam, wymieniałeś u siebie monochromatyczne wyświetlacze na kolorowe. Możesz na PW podać koszt operacji wraz z częściami? |Czy przy okazji zakładałeś też navi, czy już się nie bawiłeś?

Tak zmienialem , wszystkie czesci z legalnego żródła , koszt zegarów 500 zeta + w Aso odblokowanie komponentu , za wyswietlacz kolorowy + radio Concert to cena smieszna 400 zł + odblokowanie komponentu w ASO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam czasu, Grzes polakieruj a Ja zobacze co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza jak cisza bo nic się nie dzieje ciekawego heheheh ;)

ps. moze nie bawem coś nowego zawita to zapewne wrzucę jakieś foto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem już :) powiem tak : matowa dokładka srednio mi się widzi ale kazdy ma swoją wizję ;)

ps. ładniejsze jak dla mnie w kolorze nadwozia było by :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam dwie dokładki S LINE :wink: jedna ORI szara a druga pryśnieta PLASTI DIPEM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam dwie dokładki S LINE :wink: jedna ORI szara a druga pryśnieta PLASTI DIPEM .

kto bogatemu zabroni :):wink:

Ja pomyslę ale plany mi się zmieniają jak w kalejdoskopie :) i się zastanawiam czy wrzucać na podklad NAVI 3G , lakierować dyfuzor , zakładać chromowane nakładki wydechów czy olać temat heheh i sprzedać Audi :grin:

ps. jak coś to szukam pelnej skóry czarnej S-line a S-line (półskóra) moje fotele poleca do sprzedania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam dwie dokładki S LINE :wink: jedna ORI szara a druga pryśnieta PLASTI DIPEM .

kto bogatemu zabroni :):wink:

No tak :grin: dałem za dokładkę 100 PLN :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawiłem sobie prezencik mały do zewnetrznego S-lina a mianowicie chromowany końcówki wydechu :) oto fotki na szybko :)

Numer częsci to : 8K0071761C cena w ASO 320,85 zł za dwie sztuki :)

kliknij na miniaturkę :)

Tlumik_chrom_1.jpg

t_umik_chrom_3.jpg

T_umik_chrom_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie miales ?myslalem ze miales wydech od 3.0tdi a ten ma zswsze chrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie miales ?myslalem ze miales wydech od 3.0tdi a ten ma zswsze chrom

No Jasne ze mam wydech z 3.0 TDI z A4 B8 ale miałem zwykłe nie chromowane, wiec czas przyszedł aby dolozyc to czego brakowało :)

ps. jak widać nie zawsze jest chrom w 3,0 TDI :) wydaje mi się ze chrom na końcówkach wydechu jest dawany przy S-line zew.

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

Nie za małe? Nie lepiej byłoby Ultery90 brać? :wink:

Ori to Ori nakładki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wrzuciłeś w ogłoszeniach to własnie tak wygladały moje końcówki przed założeniem nakładek chromowanych ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Dziwne to musisz miec ten wydech od TFSI bo 2.7/3.0 TDI ma zawsze chrom , bez znaczenia czy Sline czy nie.

W wersjach S-line zew. w 4 cylindrowych dodawali chromowane końcówki do pakietu s-line , w 3.0 TDI mozna powiedzieć ze są lchromowane ale z tymi nakładkami co zakupiłem nie mają nic wspólnego gołym okiem widać różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawiłem sobie prezencik mały do zewnetrznego S-lina a mianowicie chromowany końcówki wydechu :) oto fotki na szybko :)

Numer częsci to : 8K0071761C cena w ASO 320,85 zł za dwie sztuki :)

jest na to promocja:

Chromowane końcówki rur wydechowych

Idealne uzupełnienie sportowego wyglądu tylnej części nadwozia Audi.

np. do Audi A3 (typ 8P*), do wersji z silnikami 4-cylindrowymi

246 zł (zestaw 2 szt.) np. do Audi A4 (typ 4L*), A5, Q5, TT (typ 8J*),

do wersji z silnikami 4-cylindrowymi 259 zł (zestaw 2 szt.)

np. do Audi Q7 (typ 4L*), do wersji z silnikami 3.0 TDI i 3.6 FSI

309 zł (zestaw 2 szt.)

ale w ASO się za bardzo do tego przyznawać nie chcą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...