Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieję, że nie będzie na sprzedaż :decayed: lepiej byś mi Cabrio sprzedał na przyszłą wiosnę :naughty:

a B8 hmmm kto to wie co bedzie na wiosnę ;)

S4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC jak na tą chwilę to S4 odpada

ale nie ma co typowac bo nie wiadomo co bedzie na wiosnę ............. moze zostanie dalej B8 jak nie bedzie opcji kupienia czegoś fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komplecik z montażem ( 3G , DVD, TV, BT ogolnie wsio :) ) za 5 tys ale jak narazie chyba odpuszczam ten temat bo któż to wie co będzie w niedalekiej przyszłości z moja Audicą sie działo ;)

Cena bardzo dobra :wink: no ale te 5 tys. to jednak jest trochę kasy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC jak na tą chwilę to S4 odpada

ale nie ma co typowac bo nie wiadomo co bedzie na wiosnę ............. moze zostanie dalej B8 jak nie bedzie opcji kupienia czegoś fajnego

Cuber patrząc na podpis, teraz powinna być B9 a problem jest w tym, ze jeszcze takowej nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie będzie na sprzedaż :decayed: lepiej byś mi Cabrio sprzedał na przyszłą wiosnę :naughty:

a B8 hmmm kto to wie co bedzie na wiosnę ;)

S4 :naughty:

ostatnio coś mówił o S7 ale :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin:

tia odrazu nowe RS4 :wink:

Jak narazie B8 zostaje i to napewno do wakacji ....

Szukam foteli w pełnej skórze bo coś mnie "ruszyło" aby Swoje zmienić jak ktoś coś by wyczaił to proszę o info :) Czarne w płenej skórze S-line.

Jeszcze sie zastanawiam nad zmianą kiery na ta z polifta wersja S-line oczywiscie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOMPLETNY ŚRODEK AUDI A5 SPORTBACK S LINE (2977646198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fotele i kanapy pasują (nie ma środkowego zagłówka i pasa)... Boczki nie. Cena z sufitem a bez może za 3k odda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko kurde brak boczków a przydał by sie komplet bo i Ja chciałbym sprzedać wtedy Swój komplet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens rezac jak chesz trzymac auto tylko do wakacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sens jest zawsze :) wiesz sprzedając swoje i kupując w pełnej skórze nie powinienem dołożyć do całego "interesu" :wink: ale oczywiscie jak się znajdą fotele w co wątpie bo ciezko naprawdę o ładną pełną skóre czarną z wytłoczką S-line ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes takie szukasz :wink:

Ja kupowałem swoje u niego , polecam goscia dowozi na miejsce za darmoszkę

Audi A4 8k 8k9 8k0 B8 Fotele skóra s line kpl (3045272135) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak WRC mi wysłał linka to juz je ktoś kupił :facepalm: no nic moze się znajdą następne ........

ps. postaram sie zadzwonic do goscia :)

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 23:05 ----------

Własnie otrzymałem przesyłkę z lusterkami kompeltnymi z S4 :):kox: kwota hmmm smieszna za komplet :) lusterka standardowe ... :)

Ale przekładam jedynie obudowy bo nie bardzo mi się chce demontowac tapicerkę cała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak przekłądam całe , obawiam sie ze same obudowy mogą mi ich mocowania popękac....

po 16-stej wrzucę fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak przekłądam całe , obawiam sie ze same obudowy mogą mi ich mocowania popękac....

po 16-stej wrzucę fotki :)

Karol ma wprawę w przekładaniu :whistling::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...