Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

cenę mam mega + oddaje stare w rozliczeniu

Czyli wyjdziesz spoko :naughty:

Czekamy na info :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenę mam mega + oddaje stare w rozliczeniu

Czyli wyjdziesz spoko :naughty:

Czekamy na info :wink4:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber: zakladasz LEDy poliftowe w poniedzialek? :naughty:

zobaczymy , z jednej strony chciał bym założyć ale z drugie ktoś przy ewentualnej przyszlościowej mojej sprzedaży powie ze dołożone bo pewnie po dzwonie itd itp :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego trzymaj stare lampy :) zawsze mozna przy sprzedazy wrocic do nich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego trzymaj stare lampy :) zawsze mozna przy sprzedazy wrocic do nich .

jasne ze mozna :wink4:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 14:09_________________________________________________chciałem je sprzedac ale nawet kompletu za 200 zeta nikt nie chce kupic :wallbash: wiec zostawiam w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber: zakladasz LEDy poliftowe w poniedzialek? :naughty:

zobaczymy , z jednej strony chciał bym założyć ale z drugie ktoś przy ewentualnej przyszlościowej mojej sprzedaży powie ze dołożone bo pewnie po dzwonie itd itp :cool1:

JAK coś wiesz gdzie dzwonić :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi wstawił ze względu na felgi, ale widzę, że fotka pasuje pod Twojego planowanego wiosennego moda :wink4:

28_-358176449_xl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi osobiście się nie widzi ta ciemna dokładka :no: inny kolor wyróżnie ten zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi osobiście się nie widzi ta ciemna dokładka :no: inny kolor wyróżnie ten zderzak

a mi wręcz przeciwnie :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mi osobiście się nie widzi ta ciemna dokładka :no: inny kolor wyróżnie ten zderzak

a mi wręcz przeciwnie :>

Ty się nie znasz

jakoś mi osobiście się nie widzi ta ciemna dokładka :no: inny kolor wyróżnie ten zderzak

potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi wstawił ze względu na felgi, ale widzę, że fotka pasuje pod Twojego planowanego wiosennego moda :wink4:

28_-358176449_xl.jpg

dla mnie bomba :decayed: na wiosne pewnie będzie polakierowana dokładka.

Wczoraj oglądałem lampy tylnie z polifta :cool1:

I kierunek jako led na całej długości lampy jest mega kozak :kox: ale za to postój jak świeci to tylko paskiem nie jak obecnie u mnie punktami ledowymi i to mi się średnio podoba. Wstrzymuje sie jak narazie, zobacze jak bedzie wygladało na aucie u znajomego bo narazie szału na mnie nie zrobiło :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a umie już podpiąć >>?

jeszcze chwilka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kierunek pewnie kozak

tak, jest za***isty :good: ale postój jakoś do mnie nie przemawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi wstawił ze względu na felgi, ale widzę, że fotka pasuje pod Twojego planowanego wiosennego moda :wink4:

28_-358176449_xl.jpg

widizalem dzis na zywca to auto , i przyznam szczerze ze ten dyfuzor w kolorze wyglada bardzo slabo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widizalem dzis na zywca to auto , i przyznam szczerze ze ten dyfuzor w kolorze wyglada bardzo slabo :thumbdown:

hmmm Ja pewnie zaryzykuję i na wiosne polakieruje :kox:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 12:35_________________________________________________Szukam fajnych Felg 19-stek na lato jak by ktoś coś miał to dajcie cynka , warunek musi byc ORI Audi :decayed:

ps. Moje 18-stki będą na sprzedaż jak by ktoś chciał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fajnych Felg 19-stek na lato jak by ktoś coś miał to dajcie cynka , warunek musi byc ORI Audi :decayed:

po Krakowie na 19" :shocked: nieźle, nieźle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...