Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AIR SHOW 2007


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie krążą plotki: pilot, który leciał ostatni raz prosił o dokładne filmowanie całego pokazu - czyżby ta tragedia była zamierzona... Zwala się też winę na rocznicę wybuchu wojny światowej - czyżby to miało wypływ? Tak czy inaczej mimo wielu tragedii chociażby na drogach każdego dnia to jednak zdarzenie jakie miało miejsce dziś na radomskim lotnisku jest wyjątkowe, bo Ci piloci robili to dla nas, abyśmy mogli się dobrze bawić. Oczy mi się szklą za każdym razem jak patrzę w telewizji na moment zderzenia...

Ten wypadek podciągnę pod przestrogę dla nas wszystkich - drogi w Polsce wymuszają na nas jazdę niekiedy na milimetry. Wystarczy mały błąd w sztuce kierowania i można doprowadzić do tragedii. Dlatego też życzę sobie żeby każdy wyznawał zasadę "Możesz łamać wszystkie przepisy jeśli musisz, ale nie przekraczaj bezpiecznej prędkości!". Dziękuję za uwagę. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem, widzialem, nie moglem uwierzyc wlasnym oczom ;( . Dlatego prosze, nie dopisujcie swoich historii typu "spiskowego", bo nikt sie nie dowie naprawde jak bylo. A powoduje to niepotrzebne zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal ich obu, zarówno Pana Lecha jak i Piotrka, z Piotrkiem rozmawiałam raz w życiu przez chwilę, ale teraz ciągle o tym myślę, bardzo sympatyczny chłopak, Pan Lech mi kiedyś podpisywał plakat, też pamiętam to jak dziś ....

Studiuję Lotnictwo i to jest straszny ból za każdym razem jak umiera "ktoś z naszych", bo miłośnicy i pasjonaci lotnictwa są jak jedna wielka rodzina.

"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd,

Czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...