Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AIR SHOW 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W internecie krążą plotki: pilot, który leciał ostatni raz prosił o dokładne filmowanie całego pokazu - czyżby ta tragedia była zamierzona... Zwala się też winę na rocznicę wybuchu wojny światowej - czyżby to miało wypływ? Tak czy inaczej mimo wielu tragedii chociażby na drogach każdego dnia to jednak zdarzenie jakie miało miejsce dziś na radomskim lotnisku jest wyjątkowe, bo Ci piloci robili to dla nas, abyśmy mogli się dobrze bawić. Oczy mi się szklą za każdym razem jak patrzę w telewizji na moment zderzenia...

Ten wypadek podciągnę pod przestrogę dla nas wszystkich - drogi w Polsce wymuszają na nas jazdę niekiedy na milimetry. Wystarczy mały błąd w sztuce kierowania i można doprowadzić do tragedii. Dlatego też życzę sobie żeby każdy wyznawał zasadę "Możesz łamać wszystkie przepisy jeśli musisz, ale nie przekraczaj bezpiecznej prędkości!". Dziękuję za uwagę. :confused4:

Opublikowano

Dobrze powiedzianie, dołączam sie do twojego apelu :oklaski:

Opublikowano

Mnie również bardzo poruszyło to wydarzenie, sam robie licencje pilota, miałem jechać na ten pokaz. Nie wiem co bym zrobił gdybym tam był :((((

Opublikowano

Mialem tam jechac na niedziele, 2 lata temu tez bylem.. na te wszytskie "bajery" patrzylem z zapratym tchem..

eh.. szkoda..

Opublikowano

Trudno sie mowi.

Opublikowano

Bylem, widzialem, nie moglem uwierzyc wlasnym oczom ;( . Dlatego prosze, nie dopisujcie swoich historii typu "spiskowego", bo nikt sie nie dowie naprawde jak bylo. A powoduje to niepotrzebne zamieszanie.

Opublikowano

Żal ich obu, zarówno Pana Lecha jak i Piotrka, z Piotrkiem rozmawiałam raz w życiu przez chwilę, ale teraz ciągle o tym myślę, bardzo sympatyczny chłopak, Pan Lech mi kiedyś podpisywał plakat, też pamiętam to jak dziś ....

Studiuję Lotnictwo i to jest straszny ból za każdym razem jak umiera "ktoś z naszych", bo miłośnicy i pasjonaci lotnictwa są jak jedna wielka rodzina.

"A jeśli z nas ktoś legnie wśród szaleńczych jazd,

Czerwieńszy będzie kwadrat, nasz lotniczy znak"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.