Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jak ustawić zaworek w układzie podciśnienia


mr435

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wczoraj wymieniałem przewody podcisnienia i rozłączyłem taki łacznik okrągły biało czarny jest to zaworek i nie pamiętam która strona idzie do góry biała czy czarna może ktoś wie[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 13:38_________________________________________________jest to plastikowy zaworek kierunkowy biało czarny[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 14:07_________________________________________________podpowie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi być przepływ powietrza w stronę vacum pompy, jak nie wiesz jak to dmuchnij powietrze w zaworek jeśli jest przepływ to w stronę vacum pompy, czyli nie tym końcem co dmuchałeś w niego a tym co wylatywało powietrze do vacum pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wczoraj wymieniałem przewody podcisnienia i rozłączyłem taki łacznik okrągły biało czarny jest to zaworek i nie pamiętam która strona idzie do góry biała czy czarna może ktoś wie[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 13:38_________________________________________________jest to plastikowy zaworek kierunkowy biało czarny[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 14:07_________________________________________________podpowie ktoś?

Moze ten link pomoze

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=62352.0;highlight=schemat+podci%B6nienia

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=62206.0;highlight=schemat+w%EA%BFy+podci%B6nienia

Kolor czarny ma być od strony pompy podciśnienia a bialy od strony zaworu N75 co zresztą widać na rysunkach w linku który podałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...