Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z podgrzewaniem lusterek


kunbo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z podgrzewaniem lusterek, mianowicie chciałem sprawdzić czy mam wogóle podgrzewanie lusterek bo nie grzały, więc zdjąłem wkład od strony pasażera i okazało się że jest podgrzewany. Odpiąłem kable i sprawdzam miernikiem czy jest prąd. Odpalam zapłon i... prąd jest. Zdziwiło mnie, że nie musiałem włączać podgrzewania szyby tylnej. Prąd jest na macie od razu po przekręceniu kluczyka, co oznacza, że grzanie lusterek jest przez cały czas. Czy to jest normalne?? Bo moim zdaniem maty sie przepaliły właśnie przez to, że się cały czas grzeją.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem. Sprawdze to. A jak długi to czas??[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2007, 20:40 _________________________________________________Sprawdziłem. Czekałem 15 min i nie wyłączyło się. Zauważyłem jeszcze coś niepokojącego - skoki napięcia między 13,9 a 13,6V i bardziej trzymało się 13,8 V. Mrugają przy tym światła. Czy to regulator napięcia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to norma jest? Więc wymienie wkłady i będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz bimetal sciągnij wklad wsadz do lodowki a potem przemierz miernikiem czy jest przejscie.Najprostrzy sposob sprawdzenia latem wkładu.Jesli sie grzeje cały czas to jest nie oryginalny.Grzeja jak reg lusterek jest w poł srodkowym automatycznie ponizej +5 C, a wyłacza sie jak osiagnie +25C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Nie ma przejscia. Ani jeden ani drugi wkład.

Wpadłem teraz na inny pomysł. Na allegro są do kupienia maty oto linki:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=230838019

http://www.allegro.pl/item230838298_podgrzewane_lusterka_juz_teraz_mozesz_je_miec_.html

z tym, że jak wspomniałem wyżej moja instalacja lusterek działa przez cały czas po przekręceniu kluczyka, a te maty przystosowane są do instalacji z włącznikiem czasowym. I tu moje pytanie. Jak przerobić tą instalację żeby działała jak włączam grzanie tylnej szyby? gdzie szukać kabli od lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...