Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] zamiana na kubełki, jak sciągnąć tapicerke z foteli????


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Vitam. mam pytanko, mam do nabycia fotele kubelkowe w przyzwoitym stanie. Problem jaki jest to wystrzelona poduszka w fotelu kierowcy, ale to mozna bez problemu zaszyc i drugi problem to kolor tapicerki, w starych fotelach byl on grafitowy, w kubelkach jest on popielaty. Czy istnieje mozliwosc jakiegos przefarbowania kubelkow by byly one mniej wiecej pod kolor moich starych foteli, czy nie ma takiej opcji i pozostaje obszycie nowym welurem, jaki byl by tego koszt obszycia dwoch kubelkow?? I jak sciegnac tapicerke oparcia fotela kierowcy by moc zaszyc rozprucie po wystrzale poduchy?? Dziekuje za odp na moje pytanka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farbowanie odpada, bo bedzie sie wycierac z pewnoscią. co do samego zciągniecia tapicery z opoarcia to sciągasz tylną sciane i tam masz jak by zaciski weluru. które musisz zdjąc a potem rozchylasz kułeczka, które trzymaja preciki odpowiedzialne te jak by rowki w fotelu. co do obszycia nowym welurem to moim zdaniej, warto poszukac uzywek pod kolor bedzie napewno duzo taniej, niz kupic i obszywac. wiem ze ciezko jest dostac kubły w dobrym stanie pod kolor, ja na swoją skóre polowałem poł roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam szukać kubełków w dobrym stanie, pasujących kolorystycznie i bez wystrzelonych poduszek. To jest wykonalne, ale może zająć trochę czasu, ja świeżych na miejsce swoich złachanych szukałem tak jak gwerty pół roku, ale trafiłem idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...