Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Concert z B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeżeli posiadasz auto z 2001r, to już chyba masz magistralę CAN...jak tak, to powinno wsio śmigać;)

Opublikowano

arturos23 to radio ma już prawdopodobnie złącze typu ISO 2 jeśli tak to będziesz potrzebował przejściówkę na ISO 2 poza tym wszystko powinno śmigać bez problemu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

estor

czyli takie same jak arturos23 ...

czy wymiary sa takie same ? czy będzie idealnie pasować jak np symphony II ?

będzie pasować...

Opublikowano

ok kupiłem takie radio

kupiłem także kosz i klimatronik pod navi

czy potrzebuje coś jeszcze ?

słyszałem ze tam jest iso2 złącze czy potrzebuje jaką przejściówkę?

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2007, 11:50 _________________________________________________ah jeszcze jedno miałem poprowadzone kable can low and high z licznika .

czy teraz tak samo wystarczy to podpiąć ?

prosze o pomoc :)

Opublikowano

estor

czy potrzebuje coś jeszcze ?

słyszałem ze tam jest iso2 złącze czy potrzebuje jaką przejściówkę?

tak jak pisałem Ci na GG potrzebujesz adapter na ISO 2

http://www.allegro.pl/item243105129_adapter_plug_play_do_rns_e_a3_a4_a6_nowy_fv.html

oraz adapter antenowy (z lub bez DIVERSITY) :

http://www.allegro.pl/item242294173_adapter_antenowy_do_rns_e_bez_diversity.html

i tak jak pisałem Ci na GG nie lepiej było zamiast tego radia

http://www.allegro.pl/item245957906_audi_a4_2004_2007_concert_cd_mp3.html

cena kup teraz wynosi 800 zł ( nie wiem ile Ty dałeś...)

kupić taką navi :

http://www.allegro.pl/item241268647_nawigacja_audi_a4_bns_mp3_z_antena_gps.html

która też czyta MP3 ??? może i ten concert trochę lepiej wygląda ale nic poza tym...

Opublikowano

może i źle zrobiłem bo sugerowałem sie cenami rns-e a one były po 1500 i wyżej.

ale czy napewno ta wtyczka bo oglądam zdjęcie radia

http://allegro.pl/item244162908_audi_concert_a4_mp3_2din_2007_super_okazja_od_s_s_.html

i sie zastanawiam czy tam jest napewno iso2 ? (pytanie laika )

druga sprawa czy nie lepiej jak juz ta wtyczka , bo ja mam can wyprowadzony na dwóch kabelkach a nie na wtyczce

http://allegro.pl/item245013990_plug_play_adapter_do_montazu_vw_mfd2_rns2_f_v.html

Opublikowano

zadaj pytanie sprzedającemu tą wtyczkę i będzie wszystko jasne...

Opublikowano

ok mam zamontowane i dział , radio mi sie podoba , odtwarzanie mp3 super.

ale mam jedno ale , obrazu pisze ze nie słucham głośno muzyki , jakiś lajcik .

przez to ze nie miałem oryginalnego radia w a4 od pocztaku nie mam także wzmacniacza.

Przedtem do starego concerta poprowadziłem can żeby wszystko było ok , a problem z tylnymi głośnikami

rozwiązałem poprzez zmostkowanie tyłu z przodem teraz, mam pytanie czy mogę spalić radio .

czy to za duże obciązenie ?

czy jak nie będę grał głośno itp to czy wszystko powinno być ok

Opublikowano

powinno być ok...

Opublikowano

RADIO pasuje idealnie , ze względu na to ze nie miałem fabrycznej instalacji pod radio oryginalne mam pociągnięty can L I H , radio działa , problem z tylnymi głośnikami mam czasowo rozwiązany przez podłączenie ich pod wyjście głośników przednich. Wiem że na dłuższą metę mogę uszkodzić radio ( tam mi sie zdaje chyba jest teraz bardziej obciążone ) wiec pomyślałem by zastosować nieororyginaly zasilącz podpiąć go pod radio i z niego wyprowadzić wyjście na głośniki tył przód . Tylko jaką przejściówkę mogę zastosować ?

http://allegro.pl/item247392801_mini_iso_line_o...a_vat_21080_.html

http://allegro.pl/item245477268_mini_iso_navi_m...niacz_woofer.html

http://allegro.pl/item243933123_wyjscie_na_wzma...cz_mini_iso_.html

Jaki tani wzmacniacz polecacie do tego ? nie słucham głośno muzyki po prostu nie chce spalić radio i chce mięć to zrobione w miarę tanio

dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.