Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Blokujące lewe koło przód


bigkaban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem jak w temacie. Mianowicie blokuje mi sie lewe przednie kolo. Wymienilem gumki ale nie pomoglo- zamowilem waz gietki bo myslalem, ze moze on sie zepsul ale po odkreceniu zauwazylem, ze z gornej czesci nie leci w ogole plyn ktory leciec powinien.. no wiec doszedlem do pompy abs i odkrecam rurke a tam sucho... rurki do innych kol jak odkrecam to widac od razu plyn czyli jest ok a lewe przednie jest sucho. i teraz pytanie bo nowa pompa szesc tysi w ASO. Czy jest mozliwe ze tam w pompie sie jakis zaworek zapchal albo sekcja i trzeba odpowietrzyc czy od razu szukac uzywki na allegro czy ktos jeszcze moze ma jakis swoj pomysl?? z gory dziekuje za odpowiedz.

Vag pokazuje zero bledow

ABS nie swieci ale nie sprawdzalem czy dziala.

ESP takze zachowuje sie normalnie.

8e0 614 517 t numer mojej pompy bo moze mam jakas super nierozbieralna czy cos wiec nie chce wam czasu zabierac jak sie okaze ze jednorazowka:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak naciskasz hamulec tez nie leci plyn?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nacisne kilka razy to odpuszcza i kolo sie kreci normalnie a czy plyn leci nie sprawdzalem... ale w tym suchym gniezdzie sa jakies drobne pylki wiec to nie bylo suche od godziny [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 15:12_________________________________________________oki pstanowilem troche pokatwac maszyne w celu weryfikacji i tak abs dziala a i o dziwo jak jej nawduszalem ostro hamulce to plyn pojawil sie czyli bylo zapchane jakims syfem.. czy kolo sie blokuje badz nie dam znac jak troche pojezdze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...