-
nie działa system bezkluczykowego dostepu do samochodu
Vcds pokaze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0tdi 239km zgasł w czasie jazdy
?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nie działa system bezkluczykowego dostepu do samochodu
Czujnik w klamce pada Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nie działa system bezkluczykowego dostepu do samochodu
Kup na allegro zwracajac uwage na końcówkę i bedzie znow dzialal Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
3.0tdi 239km zgasł w czasie jazdy
Dluga ta kolejka Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Nie otwierają się drzwi pasażera z centralnego
Rozbierz zamek- sniedzieja styki- po czyszczeniu powinno byc ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
krótkie grzanie świec
Skad wiesz, ze grzal krocej niz sekunda? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Po otwarciu maski muslo , ze dolales i przez jakis czas pokazuje stan ok... po ilus km znow ci wyskoczy, ze za malo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
problem z kamerą cofania
Albo mroz uszkodzil modul albo padla sama kamera. Vcds i sprawdzic bledy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
problem z odpalaniem CCWA
Latem odpalal na strzala- teraz kreci sekunde dwie po wcisnieciu start stop Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 Wymiana baterii w kluczyku.
Bledy po zmianie baterii? W Q5 zmienilem i zniknelo... a to blizniacza jednostka... Moze kupiles jakis shit z lezakow magazynowych? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wyświetlacz na desce rozdzielczej przestał działać.
Albo sie rozlaczyla tasma albo umarl... trza zaczac od vcds czy jakis blad pokaze a potem rozbierac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Programowanie szyb
U mnie trza bylo spuscic do polowy przytrzymac potem do gory max i przytrzymac. Puscic i po chwili znow dac gora max przy zamknietej szybie i trzymac 5 sek- wtedy zaskoczylo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Rozkładane lusterka - raz na jakiś się nie rozkłądają
No skoro tak mowisz... wszystko sie zuzywa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Błąd EGR w Audi A4 B8 3.0 TDI
brales nowke?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk