Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bigkaban

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bigkaban

  1. Vcds pokaze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Czujnik w klamce pada Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Kup na allegro zwracajac uwage na końcówkę i bedzie znow dzialal Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  5. Dluga ta kolejka Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  6. Rozbierz zamek- sniedzieja styki- po czyszczeniu powinno byc ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. bigkaban odpowiedział(a) na edraven temat w 3.0TDI
    Skad wiesz, ze grzal krocej niz sekunda? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Po otwarciu maski muslo , ze dolales i przez jakis czas pokazuje stan ok... po ilus km znow ci wyskoczy, ze za malo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Albo mroz uszkodzil modul albo padla sama kamera. Vcds i sprawdzic bledy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Latem odpalal na strzala- teraz kreci sekunde dwie po wcisnieciu start stop Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Bledy po zmianie baterii? W Q5 zmienilem i zniknelo... a to blizniacza jednostka... Moze kupiles jakis shit z lezakow magazynowych? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Albo sie rozlaczyla tasma albo umarl... trza zaczac od vcds czy jakis blad pokaze a potem rozbierac Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. bigkaban odpowiedział(a) na ciubas temat w Audi A4 B8
    U mnie trza bylo spuscic do polowy przytrzymac potem do gory max i przytrzymac. Puscic i po chwili znow dac gora max przy zamknietej szybie i trzymac 5 sek- wtedy zaskoczylo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. No skoro tak mowisz... wszystko sie zuzywa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. brales nowke?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. U mnie na razie smiga. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. A jak to nic nie da to wymieniamy zamek. Albo auto... moze nie najtansza metoda ale skuteczna w 100%
  18. U mnie byl jeden czarny styk w silniku zamka.. przelutowalem jednak mam teraz problem z wpieciem linki... ;/ 20 minut roboty i dziala jak zloto.. pytanie jak dlugo... nowy nie jest drogi bo 568 zl w ASO wiec w razie czego chyba uzywek nie warto brac...
  19. To samo wydarzylo mi sie w q5... jednostka blizniacza do a4 b8 wiec co? boczek, zamek polac kontaktem, piny przeczyscic i jak ruszy to ruszy a jak nie to do ASO po nowy za 568zl??
  20. Mi kolo 850 km w q5 ccwa wystarcza Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  21. Tak. Jednak jak juz pisalem nie pomoglo a u Ciebie? Wysłane z sixeSa
  22. No mi ubywal wiec wymienilem- teraz nie ubywa ale blad dalej jest- olalem to na razie Wysłane z sixeSa
  23. A plyn mu ubywal? Wysłane z sixeSa
  24. Po co? Skoro jezdze za wolno i sie egr pier**li Wysłane z sixeSa
  25. Ja mam ino chyba 240 silnik ccwa Wysłane z sixeSa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.