Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Trochę logów do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Furce nic nie dolega a dziś była chwila to zrobiłem kilka podstawowych logów i chciałbym abyście rzucili okiem. Z tego co widzę na podstawie poprzedniego auta to turbo, przepływka, pompki ok. Dodam, że auto ma 280k przebiegu - raczej prawdziwy ; ]

:arrow2:Grupy statyczne

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21497.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21499.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21500.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21498.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21501.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21496.html

:arrow2:Grupy dynamiczne:

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21485.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21487.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21486.html

:arrow2:Grupy BS:

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21495.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/chicopl_21494.html

:hi:

Opublikowano

1. Rozrząd dawno wymieniany?

2. Turbo trochę zasyfione. W pewnym momencie masz 2500mbar czyli do notlaufa niedużo brakuje.

Opublikowano
  • Autor

1. Rozrząd dawno wymieniany?

Myślisz pewnie o kącie synchronizacji. Rozrząd wymieniony 12k km temu. Z tego co czytałem powinien być w okolicy 0. W swoim przypadku nie zauważyłem nic złego. Pali na dotyk.

Opublikowano

Ale te logi to niekompletne.Mam watpliwosci co do przeplywki dologuj reszte

Opublikowano

1. Rozrząd dawno wymieniany?

Myślisz pewnie o kącie synchronizacji. Rozrząd wymieniony 12k km temu. Z tego co czytałem powinien być w okolicy 0. W swoim przypadku nie zauważyłem nic złego. Pali na dotyk.

Tak, gdzieś na forum jest fotorelacja jak go doprowadzić do wartości 0. Chociaż Twój mieście się jeszcze w normach.

Opublikowano
  • Autor

Ale te logi to niekompletne.Mam watpliwosci co do przeplywki dologuj reszte

Przepływka była wymieniana kilkanaście tys km temu : )

Dzięki, czytałem to wczoraj i póki co wstrzymam się z regulacją aż ktoś odpowie konkretnie na ostatni post w tym temacie..

Nic złego się nie dzieje w aucie. Ma kopa strasznego w porównaniu do 1Z mimo, że 1Z latał na 15" a AJM'a mam na 18". Na drodze potrafi zaskoczyć :naughty:

Opublikowano

ja u siebie przestawiałem ten kąt synchronizacji, miałem tak jak u ciebie w granicach 1.0,

ustawiłem ładnie na zero praktycznie, ale żadne różnicy nie odczułem

Opublikowano
  • Autor

ja u siebie przestawiałem ten kąt synchronizacji, miałem tak jak u ciebie w granicach 1.0,

ustawiłem ładnie na zero praktycznie, ale żadne różnicy nie odczułem

Dlatego właśnie nie chcę póki co tego ruszać ; ]

Opublikowano

Dologuj 008 i 004 dyn

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.