Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Różnice w cięgnach nagrzewnicy


dziadekM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Parę dni temu urwało mi się cięgno regulujące przepływ powietrza szyba/nogi :(. Na szczęście klapa została w pozycji na szybę ale mimo to pasuje to przed zimą zrobić a przy okazji może podkleję sobie deskę bo parszywie się odkleiła na całej długości, nawet znalazłem fajny opis: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9609.0.html;highlight=uruchomienie+klimatronika jak wymontować kokpit.

Wracając do sprawy znalazłem na allegro takie cięgna http://moto.allegro.pl/ciegna-ciegno-linka-linki-nagrzewnicy-audi-a4-98r-i1207759841.html

ale nie wiem czy podejdą bo ja mam 95r. Czy wie ktoś czy były jakieś róźnice w poszczególnych rocznikach, jak tak to do którego roku robili takie jak u mnie? czy jest róźnica w wersji bez klimy a wersją z klimą manualną (no bo myślę że w klimatroniku już nie było cięgien)?

Z góry dzięki za pomoc? [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 09:16_________________________________________________Nikt mi nie pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na Alledrogo.Na zdjęciach kompletnej nagrzewnicy z ADR-a z 95 roku za 150,00 widać 4 cięgna.Na aukcji ,do której dałeś link gość sprzedaje trzy.Jesteś pewien,że jest wśród nich cięgno którego szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn do 07.1996 była dodatkowa linka z uchwytem koloru niebieskiego do przesłony regulacji temperatury. Mi akurat potrzeba linki z uchwytem koloru białego do przesłony podnóżka i nawiewu na szybę przednią. Na aukcji jest taka ale nie wiem czy w wersji z klimą nie było różnicy w długości linki lub pancerza. Jutro będę na szrocie ale czarno to widzę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...