Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Migające oświetlenie kabiny polift


Amstaff

Rekomendowane odpowiedzi

tylko jak otworze drzwi przednie prawe, wszystkie inne sa ok

wiec mowicie ze zwarcie jakies? a to by nie wywalilo bezpiecznika?

Takie miganie świadczy raczej o problemach z przejściem prądu (jest gdzieś zły styk).

Zacznij do najłatwiejszego, czyli sprawdzenia przewodów między drzwiami a karoserią. Być może któryś kabelek jest uszkodzony i słabo łączy.

Może być tak, że izolacja jest cała, ale pękł drut w środku i stąd ta "dyskoteka".

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak kolego, rozwiązałeś problem? :gwizdanie: bo znajomy ma coś podobnego ale nie wiem co mu poradzić :mysli:

pozwolę sobie zacytować Roberta, jeśli zrobisz tak jak on, wszystko powinno wrócić do normy :wink4:

Witam. U mnie wystąpił podobny "problem" tzn. nie wiadomo z jakiej przyczyny światło w środku samo oświecało się i gasło,dodatkowo po zamknięciu od środka centralnego zamka zaraz sam się otwierał. Rozebrałem boczek drzwi kierowcy, przejrzałem wszystkie kabelki, połączenia, wyciągnąłem mikro włącznik z zamka(nie jest to łatwe,trzeba przedtem odkręcić zamek i wyciągnąć go na zew.) przeczyściłem, ustawiłem blaszki tego mikro włącznika i poskładałem z powrotem. Problem do tej pory nie powrócił :thumbup:

Kilka dni wcześniej psikałem do zamka WD-40, może ono zalało ten mikro włącznik, dodam jeszcze że nie było żadnych błędów na VAGu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...