Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zdemontować trzecie światło stopu?


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w temacie...chodzi mi o to jak wyjac trzecie swiatlo spotu...bo mam zimne luty na gniazdku i nie bardzo wiem jak to ustrojstwo wyciagnac :mysli:

Moze ktos juz kiedy wyciagal i podpowie jak sie za to zabrac...

PS.. szukajki uzylem ale nic nie pokazala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3stoplimousine.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

dzięki wielkie...

PS. z tą wymianą calej lampki jesli przepali się jedna dioda to juz przesadzili...

Masz gdziesz taka instrukcje cala w formie elektronicznej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpiesz i wychodzi, diody spalone - cale światło do wymiany, w aso ok 130 zł :good:

Racja... :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przepaliła się jedna dioda ( myślałem że są tam zwykłe W5W ) jak sprawdziłem , że trzeba wymienić całe światło ( 170 zł w ASO ) myślałem , że mnie ch***j strzeli , olałem sprawę i jeżdżę tak dalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przepaliła się jedna dioda ( myślałem że są tam zwykłe W5W ) jak sprawdziłem , że trzeba wymienić całe światło ( 170 zł w ASO ) myślałem , że mnie ch***j strzeli , olałem sprawę i jeżdżę tak dalej :wink4:

Ja też tak jeżdżę po tym jak się dowiedziałem, że trzeba całość wymienić. Ale co dziwne tylko co jakiś czas mam info na FISie, że jest problem ze światłem stopu...? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe , że któraś z diod się przepala i czasami zamruga i wtedy wyłapuje to FIS :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe , że któraś z diod się przepala i czasami zamruga i wtedy wyłapuje to FIS :mysli:

No też tak właśnie myślę choć "dziurę" w świetle mam chyba cały czas... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to całe zalane , ciężko byłoby to jakoś rozmontować , ... chociaż "Polak potrafi" :gwizdanie: :wink4: ... jak się troszkę ociepli spróbuję się bardziej przyjrzeć temu światełku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to całe zalane , ciężko byłoby to jakoś rozmontować , ... chociaż "Polak potrafi" :gwizdanie: :wink4: ... jak się troszkę ociepli spróbuję się bardziej przyjrzeć temu światełku :decayed:

:gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...