Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] Roletki przeciwsłoneczne wbudowane w tylne drzwi


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś się orientuje czy takie roletki można bez problemu przełożyć z s-line do zwykłej a4, czy to jest tylko jeden element tapicerki w drzwiach i się go tylko wymienia??? Chcę coś takiego zrobić ale zanim kupię (w ASO za 430 pln, na allegro nie mogę znaleźć) muszę się upewnić że mi to spasuje... A dodam jeszcze, że mam w suficie już zrobione otwory na zaczep takich roletek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podaj co Ty chcesz przełożyć ? Bo to nie tylko wystarczy "dołożyć" rolety, z tego co pamiętam.

Sporo zmian chyba powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ze tak powiem palalem zeby zamontowac to u siebie w A6 bo mam rolete na tylnej szybie elektryczna i sprawa ma sie tak:

* Zeby zalozyc rolety na boczki drzwi MANUALNE!! musisz kupic cale boczki drzwi!! (tapicerka) , bo tam masz dziure na rolete i mocowania w boczku na rolety.

* Zeby zalozyc rolety na boczki drzwi ELEKTRYCZNE! musisz kupic cale boczki drzwi i do tego sterowanie elektryczne , czyli silniczki rolet , przycisk do rozwijania , kable itp. , bo standardowo tego nie ma , jesli nie masz chociaz rolety elektrycznej na tylnej szybie :)

A co do ceny to cos bardzo tanio :P bo do mnie powiedzieli mi 1830zl za MANUALNE rolety z boczkami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o zamianę tylko górnej części tapicerki drzwi,tej grubszej wzdłuż szyby z której wysuwa się roleta, bo myślałem, że to właśnie wystarczy... tak to przynajmniej wygląda z zewnątrz, właśnie nie byłem pewny czy to wystarczy czy trzeba jednak całe boczki wymieniać... A co do ceny w ASO,u mnie we Wrocławiu, to gość przez tel. mi właśnie tyle powiedział i raczej zrozumiał o co mi chodzi, bo wyraziłem się jasno, że nie chodzi mi o same roletki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o zamianę tylko górnej części tapicerki drzwi,tej grubszej wzdłuż szyby z której wysuwa się roleta,

hmmm u mnie sie nie da gornej czesci wymienic i w B5 tez sie nie dalo , boczki byly z jednej czesci zlozone :mysli: a B6 cos sie zmienilo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego napisałem, napisz co chcesz dołozyc... w B6 z tego co ja wiem również trzeba boczki zmienić, a to są koszta już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze, że mam w suficie już zrobione otwory na zaczep takich roletek...

to są pewno otwory do mocowania siatki zabezpieczającej bagażnik , pomyś co by się stało gdybyś zaczepił tą roletę w tych dziurkach w suficie i otworzył drzwi :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem też je montować ale pierwsze co trzeba zmienić boczek a dostanie takich pod rolety w przypadku skórzanej tapicerki w aucie to na Allegro i Ebayu sprawa wręcz nie możliwa więc temat odpuszczony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupic CALY BOCZEK DRZWI Z OTWOREM NA ROLETE i calym stelazem pod rolete!!!! inaczej sie nie da!!

No chyba ze sobie kupisz rolete z Allegro na przyssssssafki hehehe :P

Od roku jak mam autko na allegro widzialem do mojej tylko RAZ!!!! takie roletki ale byly w komplecie z tylna roleta , a ja mam ja u siebie iec zrezygnowalem , co bylo bledem bo koles chcial 900zl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carnivore1

Jak to zmienić boczek? z opisu wynika że wystarczy jakieś dwie dziurki zrobić i będzie git...

Kolego ty nie potrafisz czytać czy jak ? Skoro kilka osób pisze Ci to samo to coś w tym musi być nie uważasz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki, po co te nerwy, drążę temat bo chcę coś wykombinować z tymi szybami dla dzieciaka którego często wożę z tyłu a nie chcę zakładać byle czego, żeby to jakoś wyglądało... To chyba tyle w tym temacie... Dzięki za podpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...