[ALL B6] Problem z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego

mario0760

Witam, mam problem z regulacją odcinka lędźwiowego po stronie kierowcy w siedzeniach kubełkowych s-line. Na poczatku słychać było ze mechanizm działał ale powodował ze dosłownie tylne plastikowe oparcie dosłownie odskakiwało. Po jakimś czasie wogle przestał działać. Rozebrałem opracie i zauważyłem że po pierwsze ktoś juz tam grzebał, linka powinna być w swojej prowadnicy a z niej dosłownie wypadła oraz całe trzymanie mechanizmu które na samym dole wygląda jak po prostu cienki pręt poprowadzony poziomo z haczykami na końcach jest połamany. Moje pytanie brzmi gdzie moge szukać części do tego fotela? Bo na allegro nic nie widać, na szrotach tez nie ma, a w aso pewnie nie dość, ze trzeba cały mechanizm wymieniać to koszt będzie spory.

W ASO wyjdzie dosc drogo najlepiej kupic jakis uzywany styrany fotel z ledzwia :)

Uszkodzony element o którym mówisz można dorobić własnymi siłami. Jest na forum opis dot. tej usterki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=73142.0 i tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=37582.msg533978#msg533978

Witam

Mój problem polega na tym, że nie działa elektryczne sterowanie odcinkiem lędźwiowym kierowcy jak i pasażera. po podłączeniu zasilania z "innego źródła" wszystko jest w porządku fotel działa prawidłowo.

Natomiast napięcie z samochodu przychodzi do kostki (na jednym "przewodzie" jest 12 V a na drugim ok 5V. na pozostałych pusto) wydaje się, że napięcie nie idzie po tych przewodach co powinno. W miejscu gdzie podałem 12 V i silniczki pracują, z samochodowego napięcia jest 0 V... Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, czy może poprzedni właściciel coś pokombinował...? Dodam, że montowany był alarm w samochodzie.