Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piski z okolicy pompy wspomagania.


tomek533

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu coś mi w aucie piszczy cały czas (coś jak łożysko, pasek nie wiem) nie tak jak opisujecie, że przy skręcie w prawo lub lewo ale cały czas, piski dobiegają z okolicy pompy wspomagania lub napinacza paska. Co tam może jeszcze piszczeć? Sprzęgiełko na alternatorze wymienione dwa dni temu, płyn od wspomagania wymieniony też dwa dni temu, napinacz wymieniony jakieś 20 tys temu. Co tam może jeszcze piszczeć? Sam pasek?

W tym poście znajduje się link do filmu z tym piskiem

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232180-Dydnienie-buczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też mam problem z moim wspomaganiem od dłuższego czasu jak odpalam rano zimne auto coś dzwoni z przodu silnika najprawdopodobniej wspomaganie gdyż jak skręcam kierownicą to się to nasila jak dodaje gazu to ucicha i jak auto po ok 3-5min się trochę nagrzeje to dzwonienie przestaje no i zasadniczy problem to na zimnym silniku wspomaganie chodzi lekko przyjemnie a na rozgrzanym silniku wyraźnie ciężej oraz piszczy strasznie przy skręcie kierownicą .... płyn jest max ale nie wiem czy jego wymiana coś da ? czy wymiana paska pompy też coś da? czy od razu pompę wymienić skoro tak dzwoni na zimnym ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...