Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana głośników drzwiowy fabrycznych na 16mm czy montaż 16mm w tylnej półce ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy założyć 16mm głośniki PowerBass S6C w przednich drzwiach, co wiąże się z dorobieniem mocowań do głośników, czy może wrzucić owe głośniki na tylna półkę? Nie jestem wymagająca osobą w kwestii słuchania muzyki, aczkolwiek lubię jak coś konkretnie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160mm a nie 16" ;-) głośniki w tylnej półce ani nie grają ani nie wyglądają. Jeśli nie jesteś wymagający w sprawach audio to lepiej kup lepszy zestaw 130mm i wsadz w oryginalne miejsca w boczku. 160mm to nie tylko zrobienie dystansow do nich, ale również przerobienie boczkow i wygluszenie drzwi (dla mnie bez tego absolutnie nie ma sensu pchać 160mm głośników bo i tak nie zagrają lepiej niż 130mm) Dlatego zastanów się czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie jakie 13 mm warto by zamontować ? czy te powerbass'y POWERBASS S-522 WYJĄTKOWE GRANIE JESIENNA PROMOCJA (3608737101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zagrałyby lepiej niż fabrycznie montowane ??

---------- Post dopisany 20-10-2013 at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 12:52 ----------

mógłby coś doradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: na koncercie słuchasz muzyki stojąc plecami do sceny?

po drugie: jaką kwotą dysponujesz na głośniki?

po trzecie: jeśli to ma tylko dawać dzwięk to kup nawet te powerbasy choć nie wiem czy nie przepłacisz.

po czwarte:", aczkolwiek lubię jak coś konkretnie gra." bez wygłuszenia przednich drzwi + 160mm + piecyka nie będzie konkretnie grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwota na głośniki to ok 170 zł. Wsadzając nawet te 130 mm i tak zamieram wygłuszyć drzwi, bo nie wielki to koszt a zawsze to na plus wyjdzie. Zależy mi na czymś, co lepiej zagra niż fabrycznie montowane nokii. Oczywiście do tego będę musiał dokupić jakieś odpowiednie radyjko. Grzegorz.D jakie byś polecił 130 mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołóż pare groszy i kup te GŁOŚNIKI SAMOCHODOWE HERTZ DSK 130.3 13cm KOMPLET (3625163168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Choć ja i tak nie jestem zwolennikiem 13stek w przednich drzwiach. Na Twoim miejscu upchałbym tam te 16stki, mówisz że będziesz wygłuszał przednie drzwi więc np kup teraz głośniki(HERTZ DIECI DSK 165.3 -250zł) później kupisz gotowe dystanse(na allegro koszt30zł) razem z matami(30x500cm~240złz hollywood), a na sam koniec kupisz piecyk(dobra używka do 200złmax) W trzy miesiące będziesz miał konkretne granie. Ale wybór należy do Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie . W połączeniu z wygłuszeniem będzie baja :)

ps jak już zamontujesz podziel się wrażeniami bo też o jakichś głośnikach muszę pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...