Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 wymiana anteny


Piteros1

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

chcialem wymienic swoaja antene, bo urwalem kiedys mocowanie to co sie wkreca bacika przykleilem ale odbieralo juz z szumami, pomatowalem jakies wzmacniacze, reduktory szumu cuda, nic nie pomoglo wiec kupilem taka antene ANTENA DACHOWA AUDI 80 A3 A4 A6 RAKU-2 wzmacniacz (3771566275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

miala pasowac bez przerobek a tu zonk, nie ma jak jej podczepic, wogole to do mojej obecnej anteny do tego wzmacniacza z tylu dochodzi jeden kabelek chyba plus i dwa antenowe jeden idzie w jedna strone a drugi w druga strone budy

8sy0.jpg

Uploaded with ImageShack.us

to moja antena i ta koncowka nowa nie pasuje w do zadnej koncowki wiadomo wykonanie na chama bym ja wcisnal tylko kwestia gdzie , jak sa dwa kable

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

a najgorsze jest to ze rozlaczylem wszystkie kable od anteny a radio dalej gra nie wie ocb to po co ta antena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba w sedanie, bo avancie jest pod swiatlem bagaznika, ale z tego co znalazlem to lewa to antena , a prawa to od telefonu antena

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 15:11 ----------

potrzebuje antene z taka koncowka, czy to jest antena ala raku 1 z naszego allegro ??

Dachantenne Audi A3 8L A4 B5 A6 4B Avant Stab Antenne Antennenfuss Adapter Radio | eBay

---------- Post dopisany 29-01-2014 at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 18:28 ----------

kupilem specjalna przejsciowke do anteny ktora kupilem, dalem drugie tyle co za antene i dalej ciulowo odbiera, wiec kupiel z forum antene z audi wyciagnieta, i kur znowu nie pasuje znaczy koncowka od telefonu pasuje ale do radia nie pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...