Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.8 T Quattro 18" 8J ET 35 bedzie dobre do serii??


CiachoO84

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam audi a4 b6 1.8 t quattro na serii zawieszeniu czy felgi 18" 8J ET 35 bede dobre przy czym oponki przednie to 225/40/18 a tyl 245/35/18 z gory dziekuje za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy na seryjnym zawieszeniu? be jest seryjne, a jest roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak dokladnie Ci nie powiem tyle wiem ze w aucie nie bylo zmieniane zawieszenie wiec jest standardowe i napewno wyzsze od tego z s-line:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 1ba. Sprawdzić możesz na wlepce pod kanapą.

Na tym zawieszeniu to lepiej 17'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź zawieszenie skoro oryginał. Jak 1BA to będzie niestety "koza" na 18" :facepalm: ale co się komu podoba, Twoje auto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze koza :) ale to moze przez 2 miesiace :) dopuki znowu nie zawitam do pl i zmienie zawieszenie :) jak narazie funduszu nie tak duzo bo kola kolo 2 k :) a co do zawieszenie to nie wiem jeszcze :) gwint zdecydowanie nie ale cos pomysle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no jak obniżysz trochę zawieszenie to wizualnie już będzie fajnie wyglądało na 18" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze obnize :) hehe audi mam ponad 2 miesiace ;) a moja asia nisko siedziala ;) zobacz na zdjeciach nizej :wink:

20130721415.jpg

20130721417.jpg

Zdj_cie0159.jpg

Zdj_cie0163.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko :wink: więc nie ma się co martwić, że zrobisz z A4 koze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koza bedzie 2 miechy :) moze ;p a powiedz mi same springi chyba to za malo :) co polecisz zeby ja opuscic ze 3-4 cm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co sam dobrze nie wiem więc niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony :hi:

Ogólnie jestem na tym samym etapie co Ty i mam zawieszenie 1BA co mnie ogranicza do 17" bo więcej to wstyd pakować przy tym zawieszeniu.

Ogólnie wyczytałem, że przy tym zawieszeniu nie ma sensu zakładać popularnych sprężyn eibach -30 bo amortyzatory nie dają rady. Lepiej wymienić całe zawieszenie 1BA na 1BE lub 1BV i tak obniżyć a jak komuś za mało to dopiero dołożyć sprężyny. U siebie też myślałem że założę sprężyny eibach - 30 i będzie fajnie ale jednak pisali, że nie ma sensu przy amortyzatorach 1BA. Więc się zastanawiam czy nie szukać kompletnego zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam h&r -35mm na amorach 1ba i nie ma żadnego problemu. Jak padną to wymienie na bilstein. Nie słuchaj opinii ludzi, którzy pozjadali wszystkie rozumy, a sprężyn nigdy nie wymieniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli mowicie sprezynki robia robote?? to jakie mam kupic najlepiej ?? bo tez chcialem opusci audiczke :) a teraz na 18 to dopiero bedzie koza ;p a raczej krowa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...