Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z el. szybami i oświetleniem kabiny


rico11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podczas ostatniej naprawy mojego autka musiałem odłączyć akumulator no pojawił się następny problem, a właściwie powrócił bo już kiedyś coś takiego miałem.

Chodzi o to że normalnie żeby zamknąć lub otworzyć szybę wystarczy przytrzymać włącznik i puścić ( a przynajmniej tak zawsze miałem), a po wczorajszym odłączeniu aku. muszę trzymać włącznik dopóki się szyba nie zamknie czy nie otworzy, a jak puszczę to szyba zaraz staje w miejscu.

Dziwna rzecz dzieje się też z oświetleniem kabiny. Kiedyś miałem tak że nawet jak wysiadłem i zamknąłem drzwi to światło się nadal paliło i dopiero jak zamknąłem drzwi pilotem zamka to światło gasło. Teraz zapala się jak wyciągnę kluczyk ze stacyjki i gaśnie zaraz jak zamknę drzwi.

Podobna rzecz dzieję się w odwrotną stronę. Kiedyś jak otwierałem samochód to już jak nacisnąłem przycisk pilota zapalało się światło i paliło się dopóki nie włożyłem kluczyka do stacyjki. A teraz pali się tylko jak otworzę drzwi ,a jak już zamknę to gaśnie.

Już kiedyś coś takiego miałem ,a le po jakim czasie wszystko powróciło do normy.

Chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś z was miał coś podobnego i czy coś z tym robił czy też samo się unormowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest trochę inny problem, bo szyby nie opuszczają się po ich zamknięciu tylko nie chcą się same zamykać i otwierać tzn bez trzymania cały czas przycisku.

Ale spróbuję może zadziała. [br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 12:03_________________________________________________

Z szybami zadziałało. Teraz chodzą tak jak trzeba :>

Ala czy ktoś może wie co dzieje się z oświetleniem kabiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...