Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak wyjąć uchwyt na napoje w środkowym tunelu?


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem z moją A4. Drobiazg, ale bardzo wkurzający. Mianowicie, uchwyt na napoje, który jest pod hamulcem ręcznym, ten na tunelu środkowym z jednej strony "zapadł się", czyli wyskoczył z zatrzasków. Jak mam się zabrać do naprawy tego? Jak wyjąć ten uchwyt? Od strony lewarka zmiany biegów czy jak? Prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murdzi, jak dobrze pamietam to ratuje Cie tylko wyjecie calego tunelu bo uchwyt jest przykrecony od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak się zabrać za wyjmowanie tego tunelu? Ma ktoś może jakąś fotorelacje etc.? Będę bardzo wdzięczny za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Keżor

wyjmujesz popielniczke z tyłu

odkręcasz śrubke która trzyma tulel

odpinasz wtyczke komputerową, jest na zatrzaski

odkręcasz z przodu tunelu dwie śrubki, jedna od pasażera, druga od strony kierowcy

zaciągasz ręczny

'na siłe' zsuwasz dwie osłonki z ręcznego

ściągasz tunel

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej gdy jest podłokietnik wtedy może być problem,gdyż śruba od niego jest pod uchwytem od napojów.(ale to rzedkośc bo podłokietnik nie jest w standarcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc koledzy. Mam co prawda podłokietnik, ale do fotela przymocowany, także nie ma problemu... W sobote się wezme za "rozmontowywanie" mojej A4. Mam nadzieje, że zdołam to zrobić... Jeszcze raz dziękuję za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo kolego - na pewno się przyda. Myślę, że ten temat można wrzucić do faq - wielu innym może pomóc w przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]

'na siłe' zsuwasz dwie osłonki z ręcznego

[..]

Niestety nie tak do końca. Moje siłowe zsunięcie zakończyło się urwaniem zaczepu. Nie jest to duży problem bo przykleiłem go i jest ok. Ale prawda jest taka, że na złączu dwóch części osłonki (od spodu), jest "zawleczka", którą trzeba wyjąć przed siłowym zsunięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej gdy jest podłokietnik wtedy może być problem,gdyż śruba od niego jest pod uchwytem od napojów.(ale to rzedkośc bo podłokietnik nie jest w standarcie).

podlokietnik (ten oryginalny) jest mocowany na 3 srubach, 2 nakretki sa pod tylna popielniczka i 1 we wnece na drobiazgi (za uchwytami na napoje), pod kawalkiem materialu, starsze wersje mogly tam miec schowek na kasety. odkreca sie je bodajze 13....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlokietnik (ten oryginalny) jest mocowany na 3 srubach, 2 nakretki sa pod tylna popielniczka i 1 we wnece na drobiazgi (za uchwytami na napoje), pod kawalkiem materialu, starsze wersje mogly tam miec schowek na kasety. odkreca sie je bodajze 13....

te sruby (nakretki) pod popielniczka od podłokietnika to sa te same co trzymaja tunel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...