Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Problem z wentylatorem


drzewoś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! :hi: Mam problem z wentylatorem chłodnicy. Kręci się cały czas. Co może być tego powodem. Padnięte wisko??? Wnioskuję że przez ten kręcący się cały czas wentylator mam niedogrzany silnik. Max 78-80* od jakiegoś czasu wogóle nie osiąga 90*. Dodam jeszcze że jakiś czas temu miałem stłuczkę i wymieniałem chłodnicę. Podejrzewam że tak sie dzieje po tej stłuczce. Czy ona mogłaby być tego powodem??? Pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! :hi: Mam problem z wentylatorem chłodnicy. Kręci się cały czas. Co może być tego powodem. Padnięte wisko??? Wnioskuję że przez ten kręcący się cały czas wentylator mam niedogrzany silnik. Max 78-80* od jakiegoś czasu wogóle nie osiąga 90*. Dodam jeszcze że jakiś czas temu miałem stłuczkę i wymieniałem chłodnicę. Podejrzewam że tak sie dzieje po tej stłuczce. Czy ona mogłaby być tego powodem??? Pomóżcie!!!

on sie zawsze kręci :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on się kręci cały czas, a nie dogrzany silnik możesz mieć przez padnięty termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że się kręci cały czas to wiem ale znajomy powiedział mi że powinno się dać radę zatrzymać go ręką. :mysli: A u mnie raczej sie nie da, tak szybko sie kręci. No i stwierdził że z tym wiskiem jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, jeśli ręką się zatrzymac nie da to padnięte wisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na postoju dodaj gazu, jeżeli z pod maski będzie wydobywał się dźwięk jakby tam był co najmniej VR6 to wisko padło, ale to nie może mieć wpływu na niedogrzewanie się silnika

... mam niedogrzany silnik. Max 78-80* od jakiegoś czasu wogóle nie osiąga 90* ...

tu winowajcą raczej jest termostat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyłączonym silniku wentylator powinien dać się swobodnie ręką obrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wymieniałem miesiąc temu wisko . Chłopaki wymienili w 2 godzinki bez ściągania przedniego pasa i chłodnic . Zatarło się na maksa i jeszcze tydzień a by się rozleciało .

Ile Cie wyniosła ta "impreza"??? Ile płaciłeś za wisko a ile robocizna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem TU w zeszłym roku jakoś za 150 PLN ori BEHR i działa bez zarzutu (mam niedaleko do tego zakładu więc odebrałem osobiście :naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...